ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Igrači koji se spominju u kontekstu Dinama za sezonu 2026/2027.
    ↪Mr Anderson
    Kraći brat od Konoplyanke :cool:
  • Igrači koji se spominju u kontekstu Dinama za sezonu 2026/2027.
    12. Yukhym Konoplya (Shakhtar)

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/novi-sajajan-posao-zvonimira-bobana-ukrajinski-reprezentativac-dosao-bi-besplatno-u-dinamo-20260505
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ma trziste je reklo svoje. Da je bolji, uzeo bi ga bolji klub. Tamo je i Deni Juric, to je valjda ta razina kvalitete.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    U zanimljivim bojama...

    260605009.3_xxl.jpg?v=1780637136
  • Transferi - rasprave
    Cima vas Papa, kaj se tresete. Orša je mašina :cool:
  • Nogometni Stadioni
    Radi se krov na istoku u Banjaluci:

    b_260604087.jpg?v=1

    Ovi nosači na tribini baš trn u oku.
  • Sadašnji godišnjaci na stadionu u Kranjčevićevoj
    Velim pustimo jos dan dva pa ću napravit analizu. — deda

    Možda je sazrelo vrijeme za analizu :wink:
  • Bivši Igrači & Treneri
    pWFUMM2.png

    Zekić preuzima kako stvari stoje.
  • TROFEJ CICO | Izbor za najbolji gol sezone | 2025. - 2026. |
    Kako odabrati samo jedan? Svi su zaslužili trofej Cico.
  • Gdje vidite Dinamo u buducnosti?
    Bravo za kolegu @SAS1987, sve u sridu, kao i za kolege sa prvih stranica ove teme :strong:
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ↪GOAT
    Ima smisla. Gledajući stadion ovako u radovima, djeluje bolje od 90% prvoligaških.
    Sjećam se neke tekme na još nedovršenom sjeveru, sa mehanizacijom ispod tribine, bilo nas je dvjestotinjak :cool:
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Tu se dobro vidi kako je cijela tribina natkrivena (prateći liniju krajnje desnog stupa na jugu), i prvi redovi će kisnuti tek u ekstremnim situacijama. A kakve smo kur*eve sreće…

    wbRitAZ.jpeg
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    I ovo može proći kada ste već u tom tonu:



    Malo je "plastično", ali da se pogledati.
  • Mislav Oršić #99
    Potaknut raspravom kolega @Eduardo i @Paggini bacio sam oko na prvu stranicu teme, i vidim da je Zona imala svoje fotke sa tekmi:

    3nzZhFr.jpg
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    wGb45Ku.jpeg
Home » badjibadara
More Comments

badjibadara

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo