• 1.HNL 2026./2027.
    Da li je još neki klub osim Dinama predstavio dresove za novu sezonu?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Kao kaj je kolega rekao, na tribini nije bilo pive kaj i nije neki propust obzirom da me nikad ne razočara sa lošim okusom.ZgDLions

    Ali je bilo ispod tribine, pa je dosta ekipe dofuravalo gore.

    Sve si dobro napisao. Cijena će biti nešto viša, 12-13%, da ne pišem točnu. Klub sutra izlazi sa informacijama.
  • Transferi - rasprave
    pa igrao je jesenas protiv nas. je li ga netko zamijetio pored naših veznih igrača?fakin

    Igrao pola sata, ako i toliko. Tada ih je Ljubičić pojeo.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Hvala odabiratelju Daliču što nam je ostavio Belju, Mišića i Stojkovića za ovaj krvav napad na LP!!!!Paggini

    Stojković nije trebao Dal’ča da se eliminira sa popisa za jedno i pol pretkolo
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Neću u bivše igrače i trenere, obzirom da je zadnja objava tamo za Josipa Kužea.

    Ambiciozna Stupčanica nastavlja jačati igrački kadar za novu sezonu, a najnovije ime koje je stiglo u redove kluba je iskusni napadač i bivši igrač FK Željezničar, Sulejman Krpić.

    64be9042fbda9d17a0c2.jpeg
  • Dinamo II (2026.-)
    gostovanja kod Orijenta i Opatije. fino za nas dinamovce iz ovih krajeva. bit ce skauteranjajavolimtebejako

    12391899.jpg

    Plan je da se do kraja lipnja svi radovi dovrše i da se 1. srpnja zatraži uporabna dozvola. Trenutno se radi na podlozi za postavljanje umjetne trave, odnosno granulata. Što se tiče licenciranja, prvo moramo dobiti uporabnu dozvolu, a tek onda će uslijediti i taj korak. Iduće prvenstveno ćemo sigurno početi na Kantridi, a nadamo se da ćemo tijekom jeseni zaigrati i u Opatiji...

    Ovako-ce-izgledat-novi-stadion-NK-Opatije-4-1024x576.jpg

    802 mjesta na tribini za 4,5M...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Predsjednik Nogometnog saveza Gane Kurt Okraku dao je hrabru izjavu uoči prvog nastupa svoje reprezentacije na Svjetskom prvenstvu.

    Gana je u grupi s Hrvatskom, Engleskom i Panamom, a takmičenje otvara u noći sa srijede na četvrtak u 1 sat utakmicom protiv Paname.

    Okraku je gostovao u zajednici Ganaca u Sjedinjenim Američkim Državama te je tamo izjavio:

    "Imamo tri protivnika na Svjetskom prvenstvu - Panamu, Englesku i Hrvatsku. Zgazit ćemo ih sve."


    Nije zajebancija, obzirom da je to baš Okraku izjavio.
  • 1.HNL 2026./2027.
    o_39113731_1280.jpg

    Ukrajinski poduzetnik i kripto milijarder Volodymyr Nosov, osnivač i predsjednik grupacije WhiteBIT, jedne od najvećih europskih kriptoburzi, danas je doputovao u Hrvatsku zajedno sa suprugom.

    To mu je suprug?
  • Dinamo II (2026.-)
    I krcat ju rodbinom igrača i susjedima protiv Gorice, Slavena, jedni protiv drugih, Istre, Osijeka, Vukovara, Rijeke ili niželigaša u kupu.
  • Dinamo II (2026.-)
    U Zg definitivno fali igrališta za kvartovske klubove od 3-4000 sjedalica. Dubrava, Rudeš, NZG, Sesvete sa uvjetima za igranje prve lige... Možda čak i bolje ukucani novci nego u Kranjču, u kojoj će kada ode Dinamo, ostati samo propuh....
    No sada nema nazad. Kada se završi Maksimir, ne smije se stati sa ulaganjem u sportsku infrastrukturu grada. Od svega nabrojanog do Šalate.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Prvo ih javno otpišeš pa ih onda zoveš na pripreme :rofl:NVKOD

    Moraju zbog UEFA-inih pravila. Pod ugovorom su i ne smiju ih izostaviti.
  • Futsal Dinamo 2025./26.
    Neven Zonjić više nije igrač Futsal Dinama: Igrač i klub dogovorili da neće nastaviti suradnju

    Futsal-Dinamo-Novo-Vrijeme144_040526-scaled-e1781351160358-1200x865.jpg