Kao kaj je kolega rekao, na tribini nije bilo pive kaj i nije neki propust obzirom da me nikad ne razočara sa lošim okusom. — ZgDLions
pa igrao je jesenas protiv nas. je li ga netko zamijetio pored naših veznih igrača? — fakin
Hvala odabiratelju Daliču što nam je ostavio Belju, Mišića i Stojkovića za ovaj krvav napad na LP!!!! — Paggini

gostovanja kod Orijenta i Opatije. fino za nas dinamovce iz ovih krajeva. bit ce skauteranja — javolimtebejako



Prvo ih javno otpišeš pa ih onda zoveš na pripreme :rofl: — NVKOD

