Transferi - rasprave
Uz duzno postovanje cesto ulazis u rasprave oko transfera a pokaze se da 95% tih igraca pojma nemas,niti ih gledas samo pises o njima. Ako pojedinci napisu milijun postova oko igraca kao sto je Omeragic onda je minimum ocekivanja da pratis tu ligu iz svojih nekih razloga( mozda zivis tamo itd..).
Na osnovu pogledanih utakmica se moze suditi da li bi mogao biti za Dinamo ili ne.