Smiješno je da se uspoređuje tu nizozemska i Ligue 1 koja je bas podcijenjena kao da je samo PSG bitan !! Recimo Tudor koji je lani radio odlično u OM tvrdi da je francuska liga puno jača od talijanske a čovjek je radio u obje!! On tvrdi kad igras protiv Lorienta i Strasbourga tu imaš 5 top igrača koje bi kupio s druge strane iz Empolija , Spezie ,Sassuola nebi uzeo nikoga..Iako smatram da Ivanusec vrijedi Ligu petice svakako nije loš potez ni odlazak u prvaka Eredivisie — CastAway1986
Hajduk je ostavio sve bitne igrače koji su sad konačno skupa par godina i počeli su loviti Leku i ono što želi. Brzo im se razvio Pukštas koji je danas puno bolji igrač nego je bio na početku prošle sezone. Doveli su par dobrih zamjena, a Odidja je profilom taj koji može rasteretiti Krovinovića i Livaju.
Mi još ne znamo kakvi smo ni kako će nam momčad izgledati za mjesec dana. Onaj tko misli da je Dinamu svejedno jel ode netko od ove četvorice je ili lud ili ne prati HNL. — Zambatine škude
Hajduka vise ne treniraju Miše, Krstičević ili Vulić i Hajduk je doveo igrače koji mogu igrati nogomet na rezultat. Očigledno ih jako malo pratiš kad misliš da su isti kao prije 3 ili 4 godine. — marcio amoroso
Koliko god blesavo zvučalo, najgora stvar za Hajduk je ulazak u Europu, što se itekako čini realnim u slučaju izbacivanja PAOKa. — OsamŠest
Naivno je razmišljati da mali klubovi neće kidati bodove, događa se u svim ligama, a Dinamo je prošle godine od bajnog starta kao najboljeg u povijesti HNL-a došao do smjene trenera i ispadanja u kupu. Kako su neki rekli, duga je sezona i polako. — Fanboy
Evo sada prognoziram da će u 4 sljedeće utakmice (Belupo, Rudeš, Varažin, Istra) Hajduk uzeti svih 12 bodova i da će Hajduk drugi derbi na Poljudu dočekati sa najmanje 3 a moguće i više bodova prednosti nad Dinamom koji će se trošiti u Europi i kojem slijede teže utakmice nego Hajduku. — Maksim Maksimirski
Ovi nemaju za biber i da sutra neki Sochaux baci 3-4 milje za Pukstasa i ode Amerikanac. Ostalo im nije vrijedno spomena. — Jurki
Protiv nas su bili na konopcima 70 minuta, onda im je Bruno iz sebi svojstvene zajebancije dao pojas za spašavanje. — San Lorenzo
