Transferi - rasprave Smiješno je da se uspoređuje tu nizozemska i Ligue 1 koja je bas podcijenjena kao da je samo PSG bitan !! Recimo Tudor koji je lani radio odlično u OM tvrdi da je francuska liga puno jača od talijanske a čovjek je radio u obje!! On tvrdi kad igras protiv Lorienta i Strasbourga tu imaš 5 top igrača koje bi kupio s druge strane iz Empolija , Spezie ,Sassuola nebi uzeo nikoga..Iako smatram da Ivanusec vrijedi Ligu petice svakako nije loš potez ni odlazak u prvaka Eredivisie — CastAway1986
Ja mislim da tu nitko ne uspoređuje hnl i nizozemsku ligu, sasvim je realno da je nizozemska liga po svemu iznad. Međutim, usporedba dinamo vs feyenord je problematična s te strane napredovanja.
Nisam siguran da bi oni u 20 utakmica protiv dinama skupili više pobjeda....možda i bi, al omjer sigurno ne bi bio 16:4.... već dosta ujednačeniji. Jednostavno smo navikli da naši ponajbolji igrači idu u klubove protiv kojih ne bi mogli igrati na ravnopravnoj razini.
Primjerice, da dobijemo feyenord u KO fazi europskog natjecanja, bili bi puno zadovoljniji nego u slučaju rb leipziga.