• Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Moris i Vinloef :up:
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Mislim da na ovoj utakmici možemo vidit stvarno idealan primjer zašto bi nam Mierez bio kao kec na desetku

    Nije stvar trčanja kod pressinga, nego činjenice da on bolje razumije KAKO se trči kad se radi pressing. Naši uopće ne gledaju zatvaraju li koridore prema igračima dok trče i iz “kojeg kuta” će napasti da igrač ima maksimalno teško dodavanje.
  • Transferi - rasprave


    Korigirao sam se dole, našao sam krive GPS podatke bio
    No, nastavno na McKennu, ne znam baš kaj se očekuje ovdje.

    Dolazi nam stoper, koji je gdje god je igrao bio standardan. U Aberdeenu standardan i u tom trenu najskuplja prodaja ikad, u Forestu jedan od ključnih igrača, u Kopenhagenu odigrao gotovo sve tekme u polusezoni, u Las Palmasu prvotimac, odlazi jer je aktivirao izlaznu klauzulu u slučaju ispadanja, 40+ nastupa za Škotsku. Igrao EURO, igrao LP, deset nastupa u europskim kvalifikacijama. Nije igrač koji ovdje dolazi spasit ili oživit karijeru, dapače kao stoperu možda mu tek idu 2-3 najbolje sezone karijere.

    Lijeva noga, statistički i dojmom poprilično miran na lopti. I bit će instantno najskuplji stoper lige uz Torrentea. Je li to neki pokazatelj, nekima da, nekima ne, ali se vidim konstantno spominje kako nam TM vrijednost pada, pa onda valjda nešto znači u obrnutom smjeru. I siguran sam da bi druge uprave dobile aplauz ovdje kako oni pronalaze takve besplatno, a mi ne možemo.

    Vidit ćemo, top ili flop, možda nešto između, teško je prognozirat i kad je riječ o puno većem nivou nogometa, ali ne vidim kako potpis nekog poput McKenne ne diže obranu na viši nivo barem u teoriji.
  • Transferi - rasprave
    https://www.nottinghamforest.co.uk/news/2022/june/13/mckenna-wins-uk-meds-player-of-the-season/

    McKenna je bio igrač sezone 21/22 Foresta. Championship razina mu očito nije problem.

    https://streamable.com/h27h1t

    Solidno odigrano
  • Transferi - rasprave
    Brutalna širina s igračima podjednake kvalitete. Koga god da staviš ispred, ne gubiš previše.

    Čavlina na golu radi osobnih preferencija, Mierez prije Belje jer je bliže transferu. Pa da se ne zakačite za tehnikalije, složite si kak vam paše. :rofl:

    IMG-9513.jpg

    Kaj se tiče McKenne u Kopenhagenu, igrao je samo polusezonu jer je to bila posudba iz Forresta. Nije velik uzorak, ali statistički je to vrlo dobro.

    IMG-9510.jpg
  • Transferi - rasprave
    igrat visoku obranu kakvu mi igramo u HNLuNoel

    Zar nije igrao u Kopenhagenu visoku liniju i čini se statistički bio poprilično dobar…? Razina koja je ipak puno više usporediva od Premiershipa.
  • Transferi - rasprave


    Da, ovaj prvi info koji baci se čini lažan jer ne mogu naći taj source.

    Nebitno, s tim ili bez
  • Transferi - rasprave


    Apsolutno, gomila nastupa na velikoj razini.

    Samo me još zanimaju jesu li ovi GPS podaci točni, možda kolege imaju da potvrde ili negiraju ovih 34.5km/h
  • Transferi - rasprave
    Brz, tehnički okej, jak u duelu, ljevak i besplatan.

    Vjerojatno najnegativnija stvar je medicinski karton i tu se treba nadat da će ostat zdrav.

    Generalno, top, stvarno top rješenje
  • Transferi - rasprave
    Scott McKenna je lijevi stoper, trenutno bez ugovora.
  • Transferi - rasprave
    Vidović - Mierez - Stojković, trio naprijed.

    Villar - Mišić - Ljubičić, veza. I u rotaciji imamo Zajca, Soldu, Mudražiju, Pavića.

    Tako mi nekako djeluje.
  • Transferi - rasprave
    Hu-ha, ČAGICA
  • Transferi - rasprave


    Ma rađe bi ga onda ostavio, možda bi pokazao nešto, a to krilo svakako nema nedvojbenog prvotimca.
  • Transferi - rasprave


    Još jedan loš izlazni ako je istina. Pričalo se ovdje o zaradi na njemu