1.HNL - 13.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 27.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb Iz podneblja sam di se navija za Hajduk, osim grada Sibenika. Nez koliko su ljudi ode na forumu u doticaju sa njima jer ja jesam. To su zatucane budale koji misle da su bogom dani i da niko nije bolji od njih. Svaki argument i cinjenicu ne prihvacaju i ne mogu prihvatit jer su jednostavno seljacine i jadni. Peru ih kompleksi bolesno. Misle da je Split iznad svih i da su pre posebni. Kad vide ZG table nije im dobro. Da se njima ovako sudilo ka nama danas, pisali bi se dopisi, pritilo napustanjem lige, zabranom igranja repke u Splitu itd itd. Prodaju moral svima okolo a nema kluba u Dalmaciji s kojim su imali posla a da ga nisu unistili nakon tog. Nema veze mi smo europski klub ipak...gazi gubu! (-19)!