ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪vjeko1701
    Iskreno mislim da nije izjava bila u negativnom kontekstu nego jednostavno je prizna da smo razina iznad i tjt.
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ''Bila je ovo utakmica s dva različita poluvremena. U prvom je dominirao Dinamo, u nastavku smo mi bili puno bolji. Svaka čast Livakoviću, obranio je nekoliko sjajnih šuteva. Moja je momčad odigrala dobro, ali u fazi napada nismo bili dovoljno koncentrirani. Čestitke Dinamu na pobjedi'Pa nedavno smo imali osam bodova manje od Dinama, sad imamo samo tri. Siguran sam da ih možemo stići. Protiv Dinama je teško igrati, oni su u posljednjih 15 dana potrošili 15 milijuna eura, a mi nula. Vjerujem da Osijekovo srce može pobijediti Dinamov novac. Planiramo dovesti još jednog krilnog igrača, ali za nula eura. Ne razbacujemo se novcem.''

    Evo izjave Bjelice
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪r1oma
    Hahahaha

    RUŽE SU CRVENE, TAJNE SU SKRIVENE SLATKA JE MUZIKA, AL' NI JEDNA K'O : VOLIM TE DINAMO!!!!!! !
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Hahaha a kad je doktor, kapetančina!
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Guti se usra Ademia
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Dobro poluvrime, bolji smo. Moglo je i bit 2-0 vec al nema veze, zabit taj drugi sta prije. Prebili su nam Ademija prvo poluvrime dobro! Gvardiol ako ga Dalic ne zovne nek se ostavi trenerskog posla!
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    /uploads/files/1t/cr6ycumsky9momck.mp4

    Malo da nabrijemo atmosferu :fire:
    Attachment
    0F4EC097-11AF-402C-A258-E3102B52D7E4 (11M)
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    C
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪The Undertaker
    Tako je, a i ne znam dal ga zelimo uopce
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪xavier
    Rekli pa porekli, bas je sad malo i sumnjivo da ce ga otkupit s obzirom da su doveli dva napadaca! Kazem opet 2.5M cini mi se velik zalogaj za Osijek. Al opet nisam nigdi cuja da je Dinamo zainteresiran za Argentinca ili?
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪xavier
    Pa nije Mierez igrac Osijeka. On je na posudbi u Osijeku do 30. Lipnja 2021. Vlasnik je Deportivo Alves. Osijek samo ima opciju otkupa na kraju posudbe. Ako npr. ne odluci se kupit ga, Dinamo moze poslat ponudu il netko Deportivu za Miereza! Jedino sta Osijek odlucuje u ovoj prici kupit il ne kupit ga.
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Istina je da ova utakmica nece odrediti nista a kamoli prvaka. Ima jos za odigrat 15kola, al danasnja pobjeda je itekako psiholoski bitna. Imali bi mira za Krasnodar spremat i prednost u prv. nad izravnim konkurentom.
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪db-izbjeglica
    Pozdrav :victory:
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪marcio amoroso
    Osijek je dovea onog centrafora Topcagica kako vec i sad Santinija. To po meni samo znaci da se spremaju za odlazak Miereza. Iskreno 2.5M Eura je puno za iskesirat cak i za ovakav Osijek!
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Znaci da Gvardiol na ljeto ide definitivno
Home » BBB Sibenik
More Comments

BBB Sibenik

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo