
Da mi je znati tko u Hrvatskoj dizajnira sve te pokale.
Majko božja ... — og1986

E Staru Vlašku sam zaboravio. Otvorili pješačku zonu, malo obojali žardinjere. Fini posao. :ok: — Mali Zeus
Nemaju sta smisljat, ako im klub bude radio probleme policija ce trazit da ih se pusti na stadion da bi se izbjeglo sranje. Ja ne znam zasto je ikome ovdje napeto da se maltretira gostujuce navijace kao da mi ne idemo po gostovanjima i moramo prolazit kroz iste pizdarije — Nino Bule
Koliko sam shvatio, mislio je na pravila ulaska glede pregleda velikih transparenata. — Mr Anderson
Germanijak piše da Ivan Šunjić odlazi u Herthu — namodi grebza
