Comments

  • Transferi - rasprave
    S obzirom da se po tko zna koji put trazi lijevi bek, evo jedan slobodan trenutnoIstinaZaDinamo

    Džabe se trudiš, Ljubičić će igrat livog beka. Logično jer je vezni igrač, strašno. :meh:
  • Transferi - rasprave
    Kažu da je gotovo sigurno Marin Pongračić otpisan kod braće Kovač u Wolfsburgu i trazit će novu sredinu. Zanima me sta mislite o njemu u kontekst nas, plus je dinamovac..

    juy7v7w11yl6x2o3.jpeg
  • Bivši Igrači & Treneri
    Vrsaljko offical u Olympiacos
  • 1.HNL 2022./2023.
    Reka sam ja da Rijeku ne triba otpisivat slozit će oni opaku ekipu a na trenutke izgleda da su se raspali da neće moći nadoknadit igrače. Ako je ovo istina šta kažete točno ciljano sve dovode i provjereno
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Baturina, Vasilj, Brkljača - 3 ogromne krađe tovarima ispred nosaKVG1967

    Opet pokazujemo dominaciju i da smo sila naspram njima
  • Nogometni dresovi
    Svlačionica ko čekaonica na domu zdravlja
  • Nogometni dresovi
    Ja ne virujem šta citam, uzas
  • Transferi - rasprave
    Drugovi s juga se uzjebali opet da onaj mali Brkljača dolazi kod nas.deda

    Ja sam cuja da ide u RB Salzburg najvjerojatnije, znamo kakav posa rade sa mladim igračima Austrijanci.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Gavi i Barcelona jako su blizu produženja ugovora. Agent dragulja katalonskog kluba Ivan de la Pena, očekuje novi sastanak do kraja tjedna i nada se kako bi cijela stvar uskoro trebala biti riješena, pišu španjolski mediji. Očekuje se i stavljanje klauzule vrijedne milijardu eura u ugovor.

    “Milijardu eura” nadam se da je ovo greška :grin: . Prekomicne su mi ove odštete..
  • Transferi - rasprave
    Ako već netko triba otic radi velikog ugovora il možda godina nek bude Dilaver. Nit igra otkad je tu a ima masan ugovor u usporedbi sa KTC. Prije bi Perića ostavija kad bi moga konačno odigrat bez ozljede pola sezone..(west ham u gostima) kad je zdrav zna odigrat..
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Baš gledao sad objave Bayerna vezano za to... predstavljanje igrača, potpis ugovora i slikanje sve odrađeno u neposrednoj blizini Marienplatza. Ne znam zašto se neko predstavljanje novog Dinamovog igrača ne bi odradilo na Gornjem gradu, recimo Markov trg ili kod Kamenitih vratiju, na Trgu ili Tomislavcu.Crusades1986

    U potpunosti se slažem sa tobom. Emreli, sad Šutalo, Drmic, Bočkaj…videa napravljena na istu foru. Samo da se napravi i tjt nema kreativnosti neke. Gledam sad Saranic u Bravo puno bolje napravljen video.