Transferi - rasprave - U HNL-u svi imaju problema s financijama. Nitko nema viška love. A i Dinamo, da nije ušao u Ligu prvaka, tko zna što bi bilo... Mi se u Lokomotivi borimo za svaku kunu - zaključio je Šikić.
Nastavno na transfer, Šikic je reka ovu rečenicu. Ne virujem da je Dinamo u takvim problemima, vjer bi se desilo da bi prodali nekog od Livakovica, Ivanuseca, Šutala il Orsica. To je taj jedan veliki transfer koji Dinamo mora napravit svake godine da funkc bez problema