a ipak pol 4...je zbilja jako rano...za odlazak na tekmu — reziser
Gledam u prazno cijeli dan
šećem kvartom s psom 4. put valjda
refresham zonu, laptop se pregrijao
kad će više tekma, obožavam te Dinamo — Salva
Baturina je upitan za sutrašnju utakmicu s obzirom da Čačić će vjerovatno krenuti s Ljubičičem na lijevom beku onda je najizglednije da će vezni red biti Ademi-Gojak-Ivanušec — Stjepan
