Menalo tehnički ok al po meni za krilo toliko neprodoran igrač. Sa takvim krilom nemas stra trazit u HNL kamoli u Europi. Iako je pozitivan dečko al ne živimo od tog
Viking fala na svemu, meni si bija jedan od dražih igrača. Borben, motiviran, srce na terenu si ostavlja primjer kakve karaktere Dinamo triba trazit. Sritno dalje!