Comments

  • 1.HNL 2022./2023.
    Ovi novinari smeća neviđena, umisto da se bave visokim porazom i nemoći, oni se bave “burnim slavljem Ercega”
  • 1.HNL 2022./2023.
    Prodat pola ekipe uključujući ovo nešto šta valja koliko toliko na polusezoni, onda uci u nastavak bez pojacanja. I sad će doc polu igrači sa skupim ugovorima i tako će durat sezonu onda opet sve prodaj da mos place podmirit. To je vizija Lukše, da nema sudaca to je ekipa za drugu polovicu tablice
  • 1.HNL 2022./2023.
    Ovo nije ništa čudno, utakmica nakon sbk je pokazala šta ih čeka, a i tamo su se provukli. Ovako to izgleda kad nema sudačkih poguranaca. Na kraju krajeva pravednici se za to i bore.
  • HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.01.2023. - 17.10h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Čačić:"Ademija ne bismo pustili ni za kakvu ponudu" :pray:
  • HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.01.2023. - 17.10h, Stadion Maksimir, Zagreb
    "Ne znam jel vrijeme za promjenu. Bumo vidli kroz ovih tjedan danaMajki2111

    Hahahahhaha… a da malo je bila polusezona
  • HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.01.2023. - 17.10h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ja nisam kritičan toliko prema Drmicu ka ostatak foruma, ponajviše jer on i dalje otkad je u Dinamu nije ima u kontinuitetu par utakmica u nizu od početka
  • HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.01.2023. - 17.10h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Problem je spora tranzicija i manje utrčavanje iza linija. Igra se na statičnu obranu, a to je najteže probiti.
    Kad se presječe lopta treba brže otvaranje, kao i brža promjena strana jer često bude gužva, pa se pokušava kroz šumu nogu.
    Fanboy

    Nikad mi nije jasno dal protiv takvih protivnika u HNL Dinamo igra koliko mu triba il ne može brze. Ta se tema otvorila nakon Salzburga ode na forumu dal mi tribamo kroz HNL se pripremat za Europu ka šta to radi Salzburg u svojoj ligi. Nez ja mis da Dinamo nema takvu filozofiju igre trkačku, mi smo orijentirani na posjed i tehnički dio
  • Transferi - rasprave
    @Orc123 odradi vise skautinga misecno od Vlaka
  • Transferi - rasprave
    Sestine, a nije za forum pa neću kolege..
  • Transferi - rasprave
    Mi možemo biti najsretniji ako se svlačionica sredi i dobije dozu mira da se izgura uspješno ova sezona. Bez dolazaka i odlazaka. Jer u ovoj situaciji svaki ishitren potez koji samo zadovoljava nekakvu normu prometa igrača što je kod nas bio standard može biti ogromna pogreška. Ja zato ne očekujem gotovo nikakve transfere. Pogotovo ne ulazne.deda

    Upravo ovo, potpis!
  • Transferi - rasprave
    @Orc123 nek si se ti vratija komentirat. Kužim zašto tebe kao i većinu ljudi tu frustrira situacija u klubu. Od transfer politike do vodstva. Al evo vam jedna insajderska informacija možda banalna al samo da vidite koliki je kaos u klubu. Posto sam ja profesionalni vatrogasac pa imam info da DVD Maksimir treba preuzet osiguravanje domaćih utakmica Dinama. I nisu u stanju to rjesit već koji mj. Jer direktor stadiona Sakoman je reka kome je triba rec citiram “ pričekajmo malo dok se smiri ovo ludilo u klubu”. Eh sad to je banalni ugovor koji je već unaprijed ispregovaran i treba se potpisat. Tako da ljudi moji transferi i to možemo molit boga da ne bude egzodus još veći nezadovoljnih a pogotovo nedaj boze senatora kao Ademi. Jer Ademi možda vise ne znaci toliko igrački kao prošli sezona al kao veličina i legenda kluba itekako
  • Shit of the day
    Isuse boze kakav je to odvratan lik. Većeg rektalnog alpinista u životu nisam vidija
  • Transferi - rasprave
    Bez krilni igrača koji su jaki jedan na jedan, i mogu napraviti višak nemas šta trazit u modernom nogometu. A mi trenutno to nemamo, ne kazem da možda nećemo dobit od postojećih al za sad ne