• 1.HNL - 28. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 04.04.2026. - 15.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Gorit će trg nakon zadnjeg kola. Nadam se u još većem broju u odnosu na 2024 :strong:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    da dignemo europski trofej (možda nerealnoDr Hofmann

    Ne bih rekao.

    Konferencijska je realna, možda i europa liga ako nam se opet potrefi ko sa ekipom 2021.

    LP nažalost nemoguće. Eventualno možda neka osmina finala što bi bilo ogroman uspjeh. Ako mogu nekakvi Bodo i Brugge, možemo i mi. A evo i Sporting je u četvrtfinalu.
  • 2.HNL
    Metnuo ga Rudeš u 90oj...
  • Luka Stojković #7
    E da nam je više ovakvih "divljaka"

    Repstacija koling. Nadam se da Linolada vidi što i mi.
  • 2.HNL
    Cibalia vodi 2 0 par minuta prije poluvremena. -4 od Rudeša i -6 od Sesveta trenutno. Bilo bi top da Rudeš opet kiksa, makar remijem. Iako teško, Jarun mi ne izgleda ko ekipa koja Rudešu može uzet bod a kamoli ih dobit. Vidli bumo...
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kaže Gabelić da nije Graf još "here we go". da pregovaraju s njim i još nekim neimenovanim.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Cikla se negdje smješka dok gleda večerašnji masterclass njegovog sunarodnjaka. I dalje ima više pobjeda kao trener u LP nego đepeto.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Jebote Italija trenutno od timskih sportova jedino relevantna u odbojci i vaterpolu hahaha
  • Futsal Dinamo 2025./26.


    Nedavno dobio i pretpoziv za repku...
  • KK Cibona


    To bi bilo top. Prvi put nakon dugo vremena da u Zagrebu gostuje Euroligaš. Šteta što se nije prije dvije godine održala tekma Panathinaikosa i Dinama. To bi bio spektakl i u navijačkom i košarkaškom smislu. Te sezone su zeleni postali i prvaci Europe.
  • Futsal Dinamo 2025./26.


    Jesu, ali i njima je sigurno nogometni klub broj 1, a tek onda sve ostalo, pa opet skupe i na tim sportovima solidan broj. Da se razumijemo nije ni njima full dvorana osim kad su polufinala i finala nečega. Meni nije toliko problem pad u samom broju na tekmama futsala, koliko manjak navijanja. Nekoć smo se podsmjehivali olmissumu ili novom vremenu da igraju pred djecom i starcima i di se čuje škripa tenisica, a danas naše domaće tekme tako izgledaju. Opet ću spomenut, kako to da na košarci zna biti navijanja i to češće nego na futsalu?
  • Futsal Dinamo 2025./26.
    O posjeti se da raspravljat.emilperska

    Nemreš stić na sve, jbg.

    Veliki Dinamo je prioritet. A imaš i privatni život.
    emilperska

    Kako navijači Reala uvijek imaju vremena za skupit se u solidnom broju na košarci, navijači Olympiakosa na vaterpolu, navijači Sportinga na futsalu, navijači Fenera na odbojci? Ok veći gradovi su u pitanju, ali i oni imaju nogometne klubove koji su im najbitniji pa svejedno stignu na tekme svojih ekipa iz drugih sportova. Na kraju krajeva i kod nas recimo na košarci, ako se ne varam, češće bude navijanja nego na futsalu.

    Meni je krivo kaj ne igramo u Kutiji, tam je atmosfera bomba, a i trenutni prosjek posječenosti bi nam tamo lijepše izgledao nego u sutinskima ili ciboni di stvarno kad nema ljudi zgleda baš prazno.