ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Wilfried Kanga #16
    Čak i onaj gol Gorici se odbio od stative u gol. Nemre Willy bez stative i gotovo...
  • Wilfried Kanga #16
    ↪Zg123


    "Imamo" dokaz da očito nije panj kakvim ga se predstavlja i da ga očito treba i dalje čekat koju tekmu da ga konačno odčepi. Neki ga ovdje predstavljaju kao da u životu nije postigao više od 3 gola u sezoni.
    Da je on u cijeloj karijeri imao 0 sezona sa dvoznamenkastim učinkom ne bih rekao ni A te bih ga i ja proglasio panjem za kojeg ne znam zašto ga se dovelo. Ovako mi te njegove 2 dobre sezone u ozbiljnim ligama uljevaju nadu da ipak može biti nešto od njega u Dinamu.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Atalanta naguzila staru damu usred Torina. Bože sačuvaj na što liči ovaj Juventus zadnjih nekoliko sezona. Zadnji put kad su ličili na nešto još je Ronaldo igrao za njih. Kad se samo sjetim one generacije koja je igrala 2 finala LP u tri godine (2015. protiv Barce i 2017. protiv Reala). I onda nekaj seru Allegriju, a on bio trener kad su zadnji put ličili na momčad.
  • Wilfried Kanga #16
    Telegram:

    "Kanga i Pjaca predvode ligu po broju pogođenih okvira gola, vratnice ili grede- obojica su ih pogodili čak 4 puta."


    Inače i dalje mi nitko nije uspio odgovoriti na pitanje. Kako "crni panj" može u Belgiji i Švicarskoj zabiti dvoznamenkasti broj golova, a u "moćnom" HNL-u je panj kojeg treba što prije potjerat?
  • Wilfried Kanga #16
    A što su stative i prečke drugo nego nesreća? Neznanje i manjak klase je kada igrač fula šansu tako da promaši cijeli gol, pukne pokraj gola ili pukne ravno u golmana. Opet će me neki optužit da se vraćam u "daleku prošlost" (iako 2022 i 2023 nisu uopće bile tako davno), ali čovjek je pokazao u ligama koje su jače od HNL-a da zna zabijati. Ponavljam, jedino ako u tim ligama ne igraju invalidi koji omogučavaju tom smiješnom Kangi da zabije dvocifren broj golova?
  • Shit of the day
    ↪Filip 91
    Ako ih ovako guši dok smo na -6, mogu zamislit na kaj će to ličit kada zasjednemo na vrh i osvojimo titulu.
  • 1.HNL - 25. kolo - Slaven B. vs. Dinamo Zagreb - 09.03.2025. - 17:30h, Stadion I.K. Apaš, Koprivnica
    Ne čudi me to da je Kanga loše izveo penal. Pa i u skoro svim youtube kompilacijama njegovih golova u Belgiji i Švicarskoj skoro uopće nema penala. Uglavnom golovi glavom i šutevi unutar kaznenog prostora. Petko, Kule, Bati, Stojke, Pjaca. To bi mi sigurno bile bolje opcije od Willyja za penal.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    https://www.transfermarkt.com/ramon-mierez/profil/spieler/435022

    Čekamo te. Treba nam pravi killer u napadu. :fire:

    Iako, ni njemu ne bih dao da puca penal jer ako se dobro sjećam u Osijeku ih se nije baš nazabijao. Ali u svemu ostalome bi nam bio upgrade samo takav. Dodaj uz njega još Grgića i Kangu i imamo top opcije za napad iduće sezone. :fire:
  • Luka Stojković #7
    Njegovi korneri u odnosu na kornere koje mu izvode ostali suigrači su milina gledat.
    Pravi španer :strong:
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Pobjeda? U gostima? Protiv najbolje ekipe ove godine? I još bez primljenog gola?
    Jel moguće. Konačno :starstruck:
  • Wilfried Kanga #16
    Čovjeku je samopuzdanje na nuli nakon silnih stativa, a pogotovo nakon ovog penala. Nije klasa Osimhena, ali bome nije ni klasa nekog panja. Belgijska i švicarska liga su jače od HNL-a i tamo je isporučio dvoznamenkasti broj golova. E sad, jedino ako tamo igraju neki amateri u obrani pa su dopustili ovakvom "panju" da zabije toliko.

    Možda ne bi bilo loše već od iduće tekme krenut s Kuletom a s Kangom probat kao joker opcijom s klupe. Hoxha je najbolji primjer odličnog joker igrača, a dosta slabog startera.

    Sretno Willy, odčepit će se i tebi opet. :strong:
  • 1.HNL - 25. kolo - Slaven B. vs. Dinamo Zagreb - 09.03.2025. - 17:30h, Stadion I.K. Apaš, Koprivnica
    Nemrem gledat od straha, jel kraj?
  • 1.HNL - 25. kolo - Slaven B. vs. Dinamo Zagreb - 09.03.2025. - 17:30h, Stadion I.K. Apaš, Koprivnica
    Koliko nadoknade?
  • 1.HNL - 25. kolo - Slaven B. vs. Dinamo Zagreb - 09.03.2025. - 17:30h, Stadion I.K. Apaš, Koprivnica
    Načeo Goricu i nestao. E moj Willy...
  • 1.HNL - 25. kolo - Slaven B. vs. Dinamo Zagreb - 09.03.2025. - 17:30h, Stadion I.K. Apaš, Koprivnica
    ↪rokikaciga

    Nismo.Čekaj da ubaci stasitog Borasa i svi njihovi prekidi krenu na njega. :yikes:
Home » Sibirski plavac
More Comments

Sibirski plavac

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2025 ZonaDinamo