Modri Šank - Ajd na Pivicu Ne znam, ja kad razmislim, teško je naći obitelj bez barem dva auta. Žena i ja imamo svaki svoj jer nam trebaju, ne radi obijesti. Gledam susjede, isto tako. Prek puta mene 4 u dvorištu i ispred, ima dva odrasla sina, on i žena, svaki svoj auto, ovaj do njega tri auta. Da dođe takvo vrijeme,vjerojatno bi se svi snalazili s po jednim. Inače smo mi čudan narod, prioritet je imati auto pa onda ostalo. Mislim da vani malo drugačije gledaju na to.