Veli čovjek na max sportu, jedna od časti utakmica u ovim kup natjecanjima je da uz sebe kao glavnog komentatora imate i još 500 komentatora uz sebe, pa tako možete svašta zanimljivog čut, a taman se referirao na to da je neko iz publike rekao Marinu, ostavi ga u Lokomotivi. :lol:
ko im jebe mater. Glupi su ko kurac i nek nastave umirat u svojim mukama, tugi i teorijama zavjera.
Ako itko ne bi smio pricat o sudijama i sklanjalicama posljednje 3 sezone to su upravo oni jazavčine mrtve kamenjarske( postovanje za sve Dinamovce iz dalmacije i šibenčane lokalpatriote vas ne računam u ovo debilsko jezgro).
također i asistirao drugi gol Bellinghsmu za preokret, istina više slučajno nego što je htio, al od 63.e minute kad je ušao, doslovno preokrenuo tok utakmice čovjek.