ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    https://nogometplus.net/hajduce-kad-ces-vise-shvatiti/ — Bosna86

    Koja je ovo bolest, nemoguće…
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kad on nabija zastavice po Rijeci, pjeva freze i traktori i mrzi Dinamo onda je ok...
  • Transferi - rasprave
    Iskreno nisam oduševljen.
    Stvarno se nadam da je ovo neki kojeg je Šimić još iz Milana imao na radaru.
    Jer u sezoni kad nam se otvara puno toga, kada možemo zakucat dominaciju godinama unaprijed s nama se povezuju Bakrari, Vipotnici i francuski drugoligaši.

    Dapače, plaćamo i odštete, a ne damo našim Petkovićima ugovore.

    Ne želim da ispadne da postajemo ko ovi dole, drkat ćemo na jednu dugu loptu sa jutub videa i sanjat da smo doveli novog Nestu.

    Uprava ima moje povjerenje, ali bome ne želim gledati ovakve kao zamjenu za Šutala, Fruka kao zamjenu za Ivanušeca ili Vipotnika kao zamjenu za Petkovića.

    Svi stranci zadnjih godina koji su se pokazali uspješni su došli iz nekih klubova s imenom, ne iz kluba ranga Gorice.

    Živi bili pa vidjeli, prostora za neke jače failove nema.
  • Transferi - rasprave
    https://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Transferts-le-dynamo-zagreb-vise-maxime-bernauer-paris-fc/1400946 — Olmic

    Neki dan na listi nije bio desni bek pa - evo ga
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
  • Transferi - rasprave
    https://www.24sata.hr/sport/nista-od-orsica-u-dinamu-evo-zbog-cega-se-miljenik-navijaca-jednostavno-ne-moze-vratiti-914184

    Ima tko cijeli?
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Što znači “ozbiljnu lovu”?
  • Transferi - rasprave
    Zašto bi ispali smiješni?
    2.3 milje za Vipotnika i 3 za Frigana je i više nego - korektno.

    Ako imaju bolje ponude za njih, neka ih slobodno tamo prodaju.
  • Transferi - rasprave
    Dobro nemojte prenositi nekog tinejdžera koji skuplja klikove i followere.
    Pa objave su mu smiješne.
  • Mlađe Kategorije
    "Ma nije toliko bitno biti juniorski prvak" sa juga za 3, 2, 1...
  • Transferi - rasprave
    https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-pronasao-napadaca-najbolji-je-strijelac-svoje-lige-i-reprezentativac/2467732.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

    Jel ima netko tko vodi evidenciju koga se sve povezuje s Dinamom, da se možemo smijat na kraju prijelaznog roka?
  • Transferi - rasprave
    Bakrar nam može biti maksimalno treći napadač.
    Da starta doma protiv Gorice, Belupa, Istre nakon europskog okršaja.

    Ništa više od toga. To može i Kulenović. Osim ako istog ne planiraju utrpat pod neki transfer. Nadam se da ga Bišćan ne želi uzeti jer je kakti “borben”.

    Ili još gore, da nije to neka Podnareva kombinacija s bivšim klubom.
  • Transferi - rasprave
    Stvarno ne mogu vjerovati da je Bakrar ikakva ozbiljna opcija.
    Čovjek koji nam eventualno može biti treća špica.

    Suludo, baš suludo.
  • Dominik Livaković #40
    Nema razmišljanja, ponuditi mu ugovor koliko traži.
    Na 5 godina.
  • Futsal Dinamo 2022/23
    Kustura je onaj koji je zabio gol pa provocirao našu klupu, a ne znam kako se zove onaj drugi koji je simulirao pa je Perić dobio crveni.
Home » Klenx
More Comments

Klenx

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo