Deda samo nam javi tko te prozivao — Nino Bule
Mene samo jedno zanima - hoce li se novih 8 povjerenika opet trebati verificirati na sljedecoj skupstini ili su oni vec sada punopravni clanovi skupstine? — ksapi
Nije, gledam uživo… Bas je detaljno objasnio da Niko neće nigdje — Bosna86
Aktivno clanstvo koje se naprimjer u 11. mjesecu produzilo nemoze se pripisati nekome ako je islo direkt preko kluba? — gio
Ako se učlanim online na službenoj stranici, neće moje članstvo ić u prilog bjeguncu? — Dudu24
Ok, greška je. Al gdje mogu vidit kako doć do nekog od naših povjerenika? Može info u inbox ako se ne dijeli javno. Jel se može prijevremeno obnovit članstvo? Meni ističe na ljeto... — criticus
