ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1. HNL 2020/2021
    10 godina nakon smrti Tita NK Hajduk Split je u svojoj kino-dvorani to obilježio komemoracijom (na njoj je bio i kapetan Crvene Zvezde). — NORTE

    Oni štuju svoje idole.
  • Ostali Sportovi
    ↪r1oma
    Drago mi je da su europljani konačno zauzeli polutešku diviziju...Prochazka, Rakic, Blachowicz,...
  • Zagrebački izbori 2021.
    ↪Papastrumf
    Ja svakodnevno čitam index (između ostalih) Nisam ljevičar, već jednostavno znaju kako privući pažnju. Ponekad imaju odlične članke, no ljudi koji su ideoloski dijametralno orijentirani od indexovih novinara, a priori pljuju po člancima, bez da ih pročitaju...
  • Guzice i Sise
    Ne smeta joj štanga med ritovima :rofl:
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    1.5.2004 — Navijač Dinama

    Sjećam se da je nakon ove tekme (točnije nakon našeg trećeg gola), govno ušlo na teren i potrčalo prema sjeveru...
  • Guzice i Sise
    Oldie but goldie....još se i drži one: "Što mlađe, to slađe".
    31218665_1919885898081991_5477079451344830464_n.jpg
  • Guzice i Sise
    ↪jp23
    Uf!
  • Guzice i Sise
    ↪Crusades1986
    Za neuke, navedi ime...
  • Zdravko & Zoran Mamić
    I on bi birao kao i mlađi braco...
  • Kaj bi htjeli da svira na razglasu Maksimira?
    ↪Gelipter
    Ako već aludiraš na to na kaj mislim, fulao si...Misliš valjda na "iza 9 sela" :lol: :lol:
  • Zagrebački izbori 2021.
    Osobno sam mišljenja da je micanje marijana tomurada s liste DP-a oportuni i populistički potez miroslava škore da akumulira glasove navijačke populacije u Zagrebu s obzirom da je skužio da mu isti predstavlja svojevrsni teret.
  • Zagrebački izbori 2021.
    Škoro, drži se ti osijeka!!!
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪Mali dioničar
    La isla bonita!
  • 1. HNL 2020/2021
    Nije nenad bjelica svojevremeno dignuo glas protiv mamića radi intencije zadržavanja i zaštite digniteta i dostojanstva Dinama i općenito hrvatskog nogometa. Bjelica se mamiću usprotivio ad hoc, jer su ga mamići htjeli zajebati na osobnoj razini sjebavši mu pritom veliku zaradu. I upravo taj njegov osobni rat s mamićima rezultira ovakvim ispadima. Naravno, kad potpišeš ugovor s vragom, očekuj vražju igru!
    Sve u svemu, vrlo licemjerno od jednog kvalitetnog nogometnog trenera.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪SAS1987
    Par je četnika ušlo u dvoranu na tribinu, ali su istog momenta lansirani s tribine.
Home » masacusec
More Comments

masacusec

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo