Slušam neke naivne ljude kako komentiraju: ma zoki je drugačiji, nije ko brat, on je finiji, i sl. sranja...
Obojica su beskrupulozna govna koja bi i vlastitu mater i ćaću dala za monetu. Sve će napraviti da opstruiraju pravdu!
Nakon totača nijednu tekmu nisu odigrali na nivou...Bodovi u prvenstvu su izvučeni na konto individualne kvalitete...Očekivao sam nakon emocionalnog pražnjenja u španjolskoj razbijanje sljedećeg suparnika, kadli ono k....
Spominjanje sudaca su potezi očajnika....A očaj zaista ni u kojem slučaju ne bi trebao biti zastupljen.
Ipak, najveća pobjeda ove godine nije ni 3:0 totač, ni 1/4 finala kupa uefa, već 35 g opstanka grupe i pravomoćna presuda govnima. Amen!