Ekipu koja ide na euro gostovanje, ukoliko namjerava iskljucivo pratiti tekmu, a ne navijati, trošiti grlo i bodriti Dinamo, ljubazno molim da ubuduće ode na druge tribine, a ne u "kavez".
Unaprijed zahvaljujem.
Prvo, moj odgovor je bio na tvoju tvrdnju kako smo usamljeni u regiji u svojim stavovima, a činjenica je da je cijela regija u NATO-u uz iznimku Srbije i BiH koje su okružene NATO članicama. — xavier
Okruženi smo u regiji zemljama koje pretendiraju na naš nacionalni prostor!