Gabriel Vidović #10 To je od uvijek jedino bilo logično, Vidović nije krilo, iako, može igrati na toj poziciji ali ne u toj ulozi već kao dodatni vezni ili SS. Mali igra super s obje noge, zna zabiti i ima mirnoću te šut iz vana, tehnički je vrh što kontrola što dribling, inteligentan i zna dodati i kretati se, ali ubrzanje i ta motorika za klasično krilo nije. Zapravo, tek sad kad pređe u sredinu ćemo dobiti najbolje od njega, posebno ako su radili na obveznoj igri i trčanju. Vidovića, i stavljam ruku u vatru za to, vidim u repki 100% u narednim godinama sad kad igra veznog.