• Gabriel Vidović #10
    Ja sam tu zbog Dinama i ozbiljnih komentatora
  • Gabriel Vidović #10
    Vidović je potvrdio danas kako će jak biti na toj poziciji
  • Gabriel Vidović #10
    Struka ostaje, trener i uži krug možda odu. A to što navijači vide i oni koji dovode i plaćaju je druga stvar, a znamo tko je bitniji u sklapanju ekipe inače bi bio kaos kako tko vidi koga kao navijač svaki. A imamo i to da ne znamo psihu i karakter igrača, to samo trener zna koji je s njima stalno. Ljubičić je igrač kakvog moderni nogomet voli, trkač box to box i radnih navika i sportaš. Počeo je dobro, postao stalan, ali se izgubio jer kod nas još uvijek preferiramo tehnički bolje igrače. I ja se slažem, to je i meni draže vidjeti da netko zna podvaliti, proći i sam složiti nešto. A Vidović je baš takav igrač, suprotno od Ljubičića, iako razumijem zašto treneri danas vole takve i zašto desetke izumiru svuda osim kod nas hvala bogu. Iako ih moramo i mi u osmice pretvoriti sa tehničkim znanjem desetki
  • Gabriel Vidović #10
    Pa zato i ima struka i ljudi koji razumiju kaj treba danas imati za koju poziciju. Dinamo je ozbiljno složio taj dio i pojačava ga, danas uz trenera imaš milijun ljudi koji kao mravi u pozadini rade, a sve se mjeri i broji, nema više samo okom da igrača gledaš.
  • Gabriel Vidović #10
    Pa on je školovan u klubu gdje se trčati jednostavno mora, ne možeš biti tamo i labavo raditi. Ali kako su neki već i rekli, on nije igrač koji ima eksplozivno ubrzanje, pa se to čini manje, a i iskustvo kretanja da izgleda kao da trči i više je bitno. Zajc trči sa iskustvom ne jer ima bolja pluća ili ne daj bože da je brži, on je jedan naših najsporijih igrača, a bogami i Rakitić je karijeru napravio tako spor zbog pametnog trčanja.
  • Transferi - rasprave
    Pa stvaramo imamo mlade, ali se kasnilo i stvaralo hrpu desetki i osmica, + neke smo i fulali dovesti. Imali smo i Sučića, Jakića, Moru... svi oni to mogu, a Soldo nije dobar u pasu i mirnoći pa ne može, šteta jer ima silu. Al ok, nek struka radi kako misli da je najbolje, makar nisam za vezne iz afrike jer tu treba karakter
  • Gabriel Vidović #10
    Bitno je što struka misli i zna, a navijači ko navijači uvijek nađu neke žrtve i teorije. 22 godine i nije igrao na svojim pozicijama, a svejedno toliko zabio i uzeo poziciju pravom krilu. Najbolje tek dolazi i ja evo 100% prognoziram repku za njega. Posebno kad Dalić anti dinamovac ode
  • Transferi - rasprave
    Ajde razumio bi da je za brzinu kao bek i krilo afrikanac, ali da mi moramo vezne uvoziti iz afrike...
  • Gabriel Vidović #10
    To je od uvijek jedino bilo logično, Vidović nije krilo, iako, može igrati na toj poziciji ali ne u toj ulozi već kao dodatni vezni ili SS. Mali igra super s obje noge, zna zabiti i ima mirnoću te šut iz vana, tehnički je vrh što kontrola što dribling, inteligentan i zna dodati i kretati se, ali ubrzanje i ta motorika za klasično krilo nije. Zapravo, tek sad kad pređe u sredinu ćemo dobiti najbolje od njega, posebno ako su radili na obveznoj igri i trčanju. Vidovića, i stavljam ruku u vatru za to, vidim u repki 100% u narednim godinama sad kad igra veznog.