Također, između Glavnog i Maksimira se može uz Branimirovu staviti još jedna postaja jer je taj dio gusto izgrađen a ljudima se ne isplati ići na vlak jwr su obje postaje izvan radijusa hodanja — Hnlovac
Imao milijun puta ovaj razgovor, jučer ponovno. Nisu europljani, imaju totalno žnj jezik i običaje, muslimani su pretežito. Po svim parametrima bi nam trebali bit odbojni, ali eto oni su nama super jer ne vole Srbe. Istu logiku onda možemo primijenit na Etiopljane, eto zajednička poveznica je da ne volimo žabare. Nikako mi nije jasno to razmišljanje, mislim da su gori 100 puta, samo eto nismo mi ti koji granicimo s njima. — Tvrdica McTvrdi
Jel si te javilo pola Zone? :lol:
— SAS1987
Niko :( — superSantos
Tko voli sir i vrhnje? Sa dodatkom soli, papra, češnjaka i crvene paprike. Nije loše za gablu... — Droljo
Odradio sam 31 takav skok tijekom bavljenja bivsim poslom — Pacho
Ali mozemo promijeniti svoje navike, nista drugo nam ne preostaje. — jedan u nizu
Volio bi iskreno da donesu takvu odluku pa da vide reakciju — vjeko1701
hrvoje klasić, ivo goldstein i erol šehu — db-izbjeglica
