ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 23.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 28.2.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Da nema Prasička ko bi komentirao brzinu paljenja lampica reflektora na stadionu koji se već desetljećima raspada. :lol:
  • 1.HNL - 23.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 28.2.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Posebno mi je drago za Tolića kad zabije. Iako već sam prije komentirao da on što bolje igra to mu manje minuta Zoka daje. Koliko je on plemenitiji igrač od sirovog Jakića kojeg se forsira.
  • UEL - 1/16 finala - . Dinamo Zagreb - Krasnodar - 25.2.2021. - 21:00h - stadion Maksimir
    Tko god nas dobio, neće mu bit lako — reziser

    E ovako je već bolje. :up:
  • UEL - 1/16 finala - . Dinamo Zagreb - Krasnodar - 25.2.2021. - 21:00h - stadion Maksimir
    ↪reziser
    nemoj bit tak ozbiljan. :wink: Imamo danas valjda pravo biti malo bahati jer nije bez pokrića.
  • UEL - 1/16 finala - . Dinamo Zagreb - Krasnodar - 25.2.2021. - 21:00h - stadion Maksimir
    Krasnodar se nije pojavio na utakmici. S naše strane rutinerski odrađeno. Onaj osjećaj kad se napola ljutiš kaj je samo 1:0 i svako malo si kažeš ovo nije HNL jer djeluje prelagodno sve. A za sutra i ždrijeb nek drhti cijela Europa...
  • Ostali Sportovi
    Baš tužno za Saračevića. Velikan, jedan od pozitivnijih ljudi hrvatskog rukometa, a puno je još mogao dati. Najveći prvi odu. Počivao u miru. :pray:
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    ↪deda
    Tri Hrvata u momčadi tjedna EL od toga dva Dinamovca, dost dobro. :clap: :ok:
    Šteta da nema i izbor za Trenera tjedna. :joke:
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    ↪namodi grebza
    daj makni to strašilo da ljudima prije spavanja ne ostane on u glavi umjesto osjećaja ponosa nakon tekme.
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    U Krasnodaru snijeg, vije se Dinamov stijeg,
    Snijeg praši, naprijed naši! :cool: :strong:
  • Ostali Sportovi
    ↪namodi grebza
    mislim da je teško pronaći čovjeka kome nije. :lol:
  • Ostali Sportovi
    Već opjevano srebro zlatnog sjaja. U svakom slučaju svaka čast Zubo! :clap: :strong:
  • Zagrebački izbori 2021.
    ↪NORTE
    nije alibi kao Klisović, ali nisam ga htio puno komentirati jer sam već neki dan. U svakom slučaju dio lakovjernih bi mogao zadobiti. On podrazumijeva nastavak i podršku stare politike u Zagrebu. Iskreno, ne vidim zašto onda ne dati glas Bandiću, a za skupštinu podržati adeze jer to se svodi na to.
  • Zagrebački izbori 2021.
    Da zanimljivo je to kad se priča o referencijama i stažu u realnom sektoru, a za Banderosa se nikad taj dio ne spominje kao i njegova politička povijest. Imam osjećaj da je kod dosta ljudi još prisutno ono razmišljanje: bolje i loše stanje koje nam je poznato, nego možda i bolje koje još nismo isprobali. Kaj se mene tiče, ako Miki uđe u drugi krug tko je god protukandidat glasam za njega. Mostov Troskot se čini pošten i donekle kvalificiran, ali jednostavno čovjek nema potrebnu karizmu i komunikacijske vještine da se nametne. Tomašević iako pulen "jugozomboida" priliku još za zahebati nije dobio, a kako god bilo bio to naivni aktivizam ili ne čovjek poznaje probleme grada i njima se bavi već godinama. Za Vanđelića šteta što je otpao čini se kvalificiran i sposoban, no pitanje je koliko bi bio autonoman u odlučivanju da je izabran. Klisović i Filipović alibi kandidati ne treba ih posebno komentirati, a zanimljiv bi mogao biti Nađi, ne da će osvojiti izbore, ali bi mogao biti određeno iznenađenje izbora.
  • Lokalni izbori 2021
    ↪marcio amoroso
    Valjda se podrazumijeva cijelo područje Dalmacije pogotovo ono koje gravitira Splitu, a kaj se Zagreba tiče, opće je poznato da u njemu živi jako puno ljudi podrijetlom iz drugih krajeva Hrvatske, među kojima gotovo najviše dalmoša koji većinom ne navijaju za Najveći hrvatski klub.
  • Futsal Dinamo - 2020./2021.
    ↪Navijač Dinama
    Doslovno sam imao osjećaj da je čovjek prolupao. Nakon lupanja po zapisničkom stolu ovaj koji je sjedio pored vjerojatno je razmišljao treba li odma zvati ludnicu ili će ga hitna proslijediti. Nakon tog "one man showa" golovi koji su uslijedili posebno su me obradovali.
Home » Gelipter
More Comments

Gelipter

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo