Mislim da bi slican rezultat jucer bio i da nije stojke odmah usao umjesto bennacera, ocekivano je bilo da ce ovi napadati ispocetka pa se ispuhati svakako.
Mislim da bi to jednako tesko bilo procijenit da li je cijelim tijelom neko u ofsajdu ili mu je ostala peta, guzica, pramen kose ili sl. A isto tako, 90% danasnjih ofsajda u tom slucaju bi bilo "onside" i ne bi imalo pretjeranog smisla.
A definitivno bi trebalo uraditi nesto po pitanju ovih malenih ofsajda. Postalo je frustrirajuce. Ili neka rijese onaj automatski ofsajd i zavrse pricu s ovim jer ovo povlacenje crta je debilana.