• Anketa - tko treba graditi stadion
    l mislim da sam čitao da se zna raditi dosta problema ako želiš prijaviti stadion van svoje županije, makar bio pol kilometra udaljen od tvog trenutnog.vjeko1701

    Ne znam.

    Ali po meni to ima smisla za županijske lige. Dakle, ako sam ja član ZNS-a, ne mogu igrati u Gorici jer po nogometnoj piramidi Gorica u NS Zagrebačke županije.

    A vezano za natjecanja poput 1. HNL ne bi smio biti problem.
  • Anketa - tko treba graditi stadion
    cijenim tu samokontrolu i karakter,Baneki

    Danas je voajerizam na cijeni.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Kup 1980Mali Zeus

    Nije nego 1983.

    Finale Dinamo-Sarajevo 3:2.

    Pretpostavljam da je fotka ili dan iza finala ili nakon kaj se staduon ispraznio.

    q47dbyjhjpt9atkp.jpeg
  • Anketa - tko treba graditi stadion
    Vele ljudi koji znaju da je slijedeći sastanak Grada i Dinama nakon povratka iz Rovinja.

    A da je prvi sastanak prošao u korektnom razgovoru.
  • Transferi - rasprave
    Ma ja nisam baš nešto za te suradnje. Suradjuješ i tak sa svim klubovima.

    Evo Osijek je pretendent na naslov u HNL-u pa se i s njime suradjuje i trguje. I Šibenik eto suradjuje istovremeno s Dinamom oko Marina, s Hajdukom oko Jakoliša.
  • Transferi - rasprave


    Bio Skomina u Zagrebu u posjetu Dinamu s Dinkom Jeličićem i Klafurićem pa mu je Klafurić pokazao nesudjeni faul sa naše utakmice 2.ZNL. Gostovanje kod Save Jakuševec. Faul za nas, a sutkinja gleda izvodjača, a ne gleda kaj se dogadja oko kaznenog prostora. Veli Skomina “tipična greška suca kod izvodjenja slobodnjaka”. :monkey:

    Attachment
    IMG_4785 (1M)
  • Transferi - rasprave
    Izolu je Skomina uzeo kolko čujem, a kadrovira oko Zagreba, puno kontaktira s Dinkom Jeličićem.
  • Transferi - rasprave
    Fino. Bacili su spiku oko Ojede i 5 milja da bi ispalo da je Murić za 3 bagatela.

    Murića svakako smatram igračem za Dinamo, posebno jer je Dinamo na poziciji koju igra deficitaran, ali nema kluba koji bi im platio 3 milje za njega. Osim Dinama.
  • Aktivan život
    Di je biciklizamGZomanid

    A premala kilometraža…
  • Anketa - tko treba graditi stadion
    Za sve koji vele “privatni investitor” taj investitor bi prvo valjda trebao kupiti zemljište i izračunati povrat na investiciju od nekih 7-8% godišnje što ne znam da li je moguće.

    Grad može napraviti takav povrat jer u startu ima zemljište u vlasništvu.
  • Anketa - tko treba graditi stadion
    na zamolbu kolege koji kakti više ne piše na Zoni.Papastrumf

    Koeficijent za pogoditi kolegu 1,05.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Znači verzija je da je Barišić zvao Jozaka, a Mamić rekao Jozaku da mu je bolje u Saudijskoj Arabiji?
  • Dominik Livaković #40
    Kako bilo da bilo i Ladić i Livaković su rodjeni u siječnju i prezime im počinje na L tako da imamo kriterij za traženje slijedećeg vrhunskog golmana.

    A osobno se nadam da će Livaković završiti karijeru u Dinamu i to bez odlaska van kako je bio slučaj i sa Ladićem.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Svako dobro želim.John

    Takodjer.