Da nam nema ovih nosioca igre (poput Orše kojeg sad i nema, Livakovića, Ademija i Petkovića) mi bi realno gledali Hajduku u leđa... — Dragon1Warrior123
Jurišić opleo po svojima. — blackbully
stavljanje slova G ispred NK, ali ja o tome nemam pozitivno mišljenje zbog načina na koje je napravljeno i zbog manjka konteksta kako bi se argumentirano obrazložilo poveznicu između Građanskog i Dinama. Mamićev hir kako bi parirao tovarima, — OBIGB
Uskoro izlazi knjiga koja će napraviti 50 puta više za jačanje spona između Građanskog i Dinama nego što je Dinamo napravio sam u zdnjih 30 godina. — OBIGB
Može se tu još dosta toga spomenut, poput odlazaka na turnire sa Zvezdom, Partizanom, Vojvodinom…. ne zanima me jel su to kadeti, juniori.. t — OBIGB
To bi teško bili sve da nas kupi konzorcij Applea i Microsofta i nastupamo pod imenom FC Micro-Apple. — vjeko1701
Zanemarimo li taj incident, da li bi Dinamo mogao konkurirati Antwerpenu i platiti Overmarsa — Infinity
Ciljao sam na Globana, Sašu Pavličića i slične profile sveučilišnih profesora/ekonoma/odvjetnika. — Mališan
. Hitno moramo dogovorit suradnju sa nekim slovenskim prvoligasom ali to je u ovakvoj situaciji u klubu science fiction. — Nino Bule
