• Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Ako se vratimo u godinu 2009. vrlo lako dobivamo odgovor što znači 20 skupštinara od 60.

    2008. je Luka Modrić prodan za 21 milijun nečega (£, €…nebitno za priču) u Tottenham.

    Novine su na sav glas pisale da se radi o rekordnom transferu od 21 milijun.

    Godinama prije toga Dinamovo čelništvo se hvalilo činjenicom da se odšteta od transfera igrača ne dijeli izmedju kluba i igrača nego cijeli iznos transfera ide direktno u klub.

    Ispostavilo se na kraju da od tih 21 milijuna je pola završilo u Dinamu, a druga polovica nije.

    Da je tada - 2009. na usvajanju Financijskog izvješća za 2008. bilo ne 20 nego dvoje normalnih Skupštinara da priupitaju “zašto posvuda piše da je Modrić prodan za 21 milijun i zašto Klub nije prihodovao 21 milijun nego polovicu?” ne bi trebao nikakav FBI, Uskok ni DORH ni MORH za spoznaju novčanog tijeka u Dinamu.

    Zato IMA smisla da se barem dio Skupštine bira i zato IMA smisla boriti se za čim viši postatak članova Skupštine koji su izabrani, a ne odabrani.
  • Transferi - rasprave
    Jucer sam gledao utakmicu Standard Liege - Genk, samo cu napisat Cihan Canak(18) iz Standarda igra lijevo krilo ili prednjeg veznog. Lijeva noga, strasna brzina, ubacaji i duge lopte fenomenalni, uz to sve asistirao je za pobjednicki gol i stalni je reprezentativac mlade Turske reprezentacije. Ako klubu fali netko da prati odredene klubove i igrace, volontirao bih iz ljubavi !Žan

    Nisam gledao utakmicu ni navedenog igrača. Tvoj entuzijazam je pohvalan.

    Da li je realno u kontekstu skautiranja gledati mladog reprezentativca Turske u trenutku kada Fenerbahce kupuje Livakovića, Tranbzonapor Oršića, a još su tu od turskih velikana Galatasaray i Beskitas sa strane…?

    Koja je šansa da mladi turski reprezentativac dodje u Dinamo uz ove navedene činjenice…?
  • 1.HNL 2023./2024.
    Rijeka i hajduk nemaju igru ali imaju rezultat, totalno obrnuto od nas...PlavaSlavonija86d

    Oh yeah.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Šikić je završio kineziološki fakultet,diplomirani je nogometni trener.Itekako ima formalnu naobrazbu,ali i znanje i iskustvo u nogometu.sport

    Licenca nije uklesana u kamen nego se mora obnavljati. Licenca se gubi ako se ne bavi poslom za koji je stečena i(li) ako se ne skupljaju bodovi na seminarima za održavanje licence.

    Ne vidim u Cometu da Šikić ima UEFA pro licencu.

    xrox4xzdcqsho0rh.jpeg
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Šikić ne može biti sportski direktor jer nema formalnu naobrazbu.

    Može jedino biti ono što je bio Zdravko Mamić. Sam Šikić vjerojatno ne bi bio izvršni dopredsjednik nego član Uprave ili tako nešto.

    Ja ne bih rekao da je totalno nevjerojatno, ali svejedno bih se iznenadio.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Autor pjesme “Bili su bili vrhovi planina…” je bio član i Hajduka i Dinama.

    Neuobičajeno u današnje vrijeme, ali za respekt.

    5y7yraqjgbrvo1w1.jpeg
    bbnpxgazhx00wm06.jpeg
  • Bogdan Mihajličenko #15
    Dobro sad postoji i razlika da li je gledao vijesti iz Ukrajine ili se zajebavao po društvenim mrežama.

    Nadam se da Profa Klopp zna da je u Ukrajini rat i da je dečko Ukrajinac.

    Ali da trener koji lajka Vergaru i prati pičke po Instagramu veli da izbacuje igrača zbog mobitela je dosta zanimljivo.

    U svakom slučaju korištenje mobitela bi trebalo biti definirano nekakvim pravilnikom o ponašanju u svlačioni.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Navodno i Krivak vec potpisao novi 3-godisnji ugovorIvdzo11

    Pametni ljudi.

    Od odštete za Stojkovića i Kačavendu sigurno imaju dovoljno za čvrste ugovore za Šotičeka i Krivaka.
  • Geopolitika
    Najbolje je kaj smo već oguglali na ove vijesti.

    Bit će veselo u Njemačkoj na EURU, više se nitko ni ne sjeća da je pacijent izrešetao navijače Švedske u taxiju prije valjda mjesec dana usred Brisela.
  • Geopolitika


    Stoje klinci uvjeren sam, ono kaj su kod nas manjinci. Pa oni su se mlatili po kućama za vrijeme korone tamo.

    Kojima su se pridružili ljudi kojima je pun kurac da se po Europi ovako napadaju obični civili - djecu i žene bodu noževima.
  • Geopolitika


    Bili smo zajedno u Dublinu na samo jedno popodne kad je navratio onaj moj frend koji tamo živi od 2000. godine.

    On je programer, radi u SAP-u i apsolutno ga ne zanimaju izlasci nego ili šeće po parkovima van Dublina ili vozi kćeri na sport ili doma radi. Čovjek je totalno nekonfliktan i zbog toga nikada ne ide sjeverno od rijeke "jer je to kvart u kojem je svakakva ekipa".

    Ne znam tko je izbo ovu djecu, ali ih je izbo u relativno opsnom kvartu i znam da u Irskoj postoji njihovi travelleri, cigići, zovu ih Neckeri. Čak ih je i Guy Ritchie smjestio u film Snatch, a Brad Pitt je glumio jednoga od njih. Njihova mladež nosi bijele trenirke, tenisice i lažno zlato i sjebani su do bola. Tuku se i rade sranja redovito. I sad je netko u tom kvartu nekoga upiknuo i jasno je ko dan da će biti nereda.

    Ono što mi nije jasno zašto je novinarski narativ da sad u Dublinu nerede radi krajnja desnica. Nije li IRA lijevo orjentirana politička organizacija? Nisu li navijači Celtica i te kako izrazili potporu i mahali palestinskim zastavama? Evo ako je netko bolje upućen nek mi pojasni kakva je to irska desnica i kad je nastala?
  • Transferi - rasprave
    Po cemu je Moha nezadovoljen? Am dovoljnju minutazu dobiva.Facke

    Glas Hrvatske pri UN-u je kap koja mu je prelila čašu.
  • EURO 2024
    Au bilo bi zanimljivo Izrael-Bosna i Hercegovina. :heart:
  • Trener - Sergej Jakirović
    A ja mislio da je ovo slobodni forumBornaPŽ1986

    Šalim se Borna, naravno da je lijepo vidjeti da čim više ljudi ovdje debatira. Svi smo na istom “zadatku”.

    Intervju je čisto zlato, uspio se dotaknuti i Karoglanove bolesti. Jel može niže…?

    oq9ntf0kslmyiw1y.jpeg
  • Trener - Sergej Jakirović
    Pola ljudi ukljucujuci i mene nekad pise neke stvari o kojima nemamo pojma, ali bitno da pisemo.BornaPŽ1986


    Vidim ti čak i odgovaraš iako pitanje nije postavljeno tebi.