ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Kak ovo nije ruka bila haha
  • 2.HNL
    Bit će sigurno jer su jedini dobili licencu
  • Transferi - rasprave
    ↪MateG

    Nije ni u ovakvom Osijeku standardan u prvih 11
    I ima ‘vec’ 22 godine
  • Ostali Sportovi
    ↪dinamofan


    Znam da ali velim da kroz onaj hodnik ne možeš uopće do njih niti se oni šeću dvoranom
  • Ostali Sportovi
    ↪dinamofan


    Šta nije da policija stoji sa obje strane da se ne može uopće doći do zelene tribine, nema šanse da oni idu i šeću po dvorani sa domaćima
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪rioda


    Kak se zove video?
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Pa kolko ih je bilo na Poljudu na finalu?
    Oko 3000 ako se dobro sjećam
  • 2.HNL
    Sesvete nisu predale zahtjev za prvu ligu tako da Rudeš ide sigurno gore
  • 1.HNL - 29. kolo - Vukovar 91 - Dinamo Zagreb - 13.04.2026. - 18.00h, Stadion Gradski vrt, Osijek
    ↪Dr Hofmann


    Pa zbog kupa
  • Futsal Dinamo 2025./26.
    Možda bi de trebalo i razmislit o novom treneru
    Nevjerojatno je da se ovako teški porazi dešavati, umjesto da nešto smisli ekipa mu tone samo dublje
  • Hrvatski nogometni kup 2025./26.
    Trebali su onda raspored jedna u Utorak, druga Srijeda
  • Hrvatski nogometni kup 2025./26.
    Al bas mi je drago fkt nemila krađa
    Rebić i ovaj Sipac trebali svatko po 5 kartona dobit

    Evo već stavljaju da se penal trebao ponovit jer je igrač rijeke ušao u 16m :rofl:
  • Hrvatski nogometni kup 2025./26.
    Ajdeeewe hahahahahahahha
  • Hrvatski nogometni kup 2025./26.
    Di je drugi žuti??
  • Hrvatski nogometni kup 2025./26.
    Nema ovaj debil muda sad sudit penal
Home » dzg7
More Comments

dzg7

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo