• Transferi - rasprave
    Kad se piše zaslužan je, dao je neke golove. Pa liku je to u opisu radnog mjesta - centarfor, onaj koji zabija golove. Kule je ok lik, ali bio i ostao prosječan igrač, tehnički nedorečen i loš, energijom bi ponekad skrivao svoje bitne mane. Prvi centarfor Dinama nikada ne može biti. A sobzirom da se toliko piše i onovom napadaču u zimi vjerojatno je prvi na izlaznim vratima.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Nevjerojatno. Fino se modificirala
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kaj se voditeljica dodatno plastificirala? Tesko se smije
  • 1.HNL 2025./2026.
    Psihoanaliza Livaje 15 min
  • 1.HNL 2025./2026.
    Emisija Studio volim Hajduk SuperSport je u koroti
  • 1.HNL 2025./2026.
    Gorica igra najodvratniji nogomet u ligi, a i ponašanje je u skladu s tim
    Tamo treba agresivno od prve minute
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    To nikom nije jasno. Valjda će i to shvatiti uskoro. Jučer je potpuno izdušio, prije gola Vž spustio je ruke na koljena, potpuno bez energije
  • 1.HNL 2025./2026.
    Šta ovaj Stojaković može sve fulat čudo jedno
  • Ismaël Bennacer #4
    ti si rijetko negativan lik. Ima ih joštu, neki su i bivši. Nas 95% vidi jedno ti i dalje tupiš po svome. Ok Bennacer je nas najveci problem, ajmo ga vratit u zimu i sve pet. Imas svoje misljenje, akceptirano je ali daj malo opusti.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Kad smo vec kod bivsih i Baturina bi se sad rado vratio na posudbu do SP. meni se cini da on i Petko imaju bipolarni a ne onaj koji ih je savjetovao da ostanu
  • Mateo Lisica #21
    On meni jednostavno nema hrabrosti ući u duel poput Hoxhe. A i ja sam primjetio bukvicu Zajca kad nije ispratio svog igraca
  • Transferi - rasprave
    Livi je rješen
  • Ismaël Bennacer #4
    Ne kužim o čemu mnogi ovdje pišu?! Lik je odigrao za repku Alžira i kao nespreman je? Pogledajte njegove stare snimke, nizak je, jak i zdepast uvijek bio. Ali prije će biti da je naša vezna linija nedefinirana, već sam pisao o tome. Bennacer je klasična šestica koju smo uvijek zazivali. Kad su i on i Mišić u igri to ne može funkcionirati kao jučer gdje su ulazili jedan drugom u prostor i na tome treba raditi. Ako je Bennacer unutra vadi Mišića ili ga digni na 8. Ja ionako mislim da Miške fizički više ne može držati ritam tekme 90 min. Jučer se to lijepo moglo vidjeti. A kad ga stisne flaster kao na početku tekme ide šetnjica.
    Bennacer je klasna šestica i to mora igrati.
  • Transferi - rasprave
    Livaković ne bi otišao nigdje da nije bilo uvjetovanja Dalića i nagovaranja Modrića