ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Marko Pjaca #20
    Lose je odigrao danas ali bi mi na ljevom krilu igrao i sa 1 nogom prije Hoxhe
  • Maxime Bernauer #6
    Pa ja sam ga prvi pljuvao najvise ali meni je on prvo poluvrijeme bas dobar bio. U drugom se utopio u sivilo ekipe
  • Dino Perić #55
    Zlobnici pricaju kako nemamo trecu spicu. Idealan je za nas nogomet kad Teofill krene nabijat duge na spicu
  • TRENER - Nenad Bjelica
    Nisam za sjecu trenerove glave JOS, ali do zimske pauze ako ne uzme 10 bodova ukljucujuci LP hvala lijepo i dovidjenja.

    SD odmah i sad dovidjenja
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Ide crveni karton, aj bok Rog
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Ljudi mi ne mozemo iznjeti loptu u drugom poluvremenu
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Sad cekamo zamjene, mozda u 80.minuti odluci mijenjati
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Al kakve golove mi primamo pa to je strasno nesto
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    I eto ga na…
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Baturina i Ristovski izgledaju nespremno, vidi se da nisu na 100%.

    Bernauer ugodno iznenadjenje, Kaca isto jako dobar, dobro dodje njegova agresija u veznom redu. Pjaca se mora probuditi, preslabo je to.
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Koliko je ovaj Hoxha bezvezan igrac, samo ulazi u sredinu s glavom u podu i odmah ide na sut, strasno koliko limitiran i beskorisan igrac
  • Samy Mmaee #13
    ↪Maxova dijagonala
    kakva crna BIH, Makedonija i Albanija? Jesi ti pri sebi? Ovo pljuvanje po strancima je stvarno postalo smijesno za citat pogotovo u klubu u kojem su igrali Soudani, Tonel, Ibanez, Fernandes, Henriquez, Olmo, Sigali, Cufre, KTC itd itd
  • TRENER - Nenad Bjelica
    ↪Daliban
    dobro i? Sta mi imamo od lijepog nogometa? Nas ne zanima lijep nogomet, nego trofeji i europski rezulzati, na treneru je to da isporuci s ruznim ili lijepim nogometom, meni sasvim svejedno
  • Arbër Hoxha #11
    Sta ocekivati od igraca kojeg su doveli kafe kuharica i Jakir i to ni manje ni vise iz Slaven Belupa.
  • TRENER - Nenad Bjelica
    ↪Dragon1Warrior123
    I meni je ovo sve cudno, meni se cini da je sve to pripremanje terena da mu se na zimu dovedu igraci koje on zeli. Bjelica je uvijek volio imati slobodne ruke u dovodjenju igraca.

    U prvom mandatu Dinama doveo je Situma, Kadziora i Dilavera, u Osijeku je obavljao i sluzbeno funkciju SD-a, dok je u Tursku sa sobom doveo Orsica, Benkovica, Teklica i Bakica a znamo i da mu je Petko bio zelja.
Home » Zg123
More Comments

Zg123

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo