• Transferi - rasprave
    Bit ce na kraju kao da je on licno ucestvovao u realizaciji transfera :rofl:
  • Transferi - rasprave
    Urekao ga osvrtnikMlađi referent

    :lol: :lol: :lol:

    Kaze neki dan da je Sutalo 'taj branic o kojem je govorio'. Sad ima info da stize 'igrac u prednjoj liniji, ali nece o imenima'.

    Tako i ja mogu biti izvor informacija :lol:
  • Transferi - rasprave
    Mene zanima tko tolko gura i potencira tog Mitrovica kod nas.flexXy

    Ja sam vec napisao. Mislim da to potencira on sam. S par kuna u dzepu to je danas barem lako. Cak i da ne zavrsi kod nas, barem ce ga price da ga trazi Dinamo gurnuti nekome u krug igraca o kojima ce razmisljati, pa ce sutra zavrsiti u boljem klubu nego sto zasluzuje.

    Ne mogu reci da sam ga zadnjih godina nesto gledao i da je los, ali cinjenica da ne igra skoro nista puno govori.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Zna li itko ista o buducnosti nogometa u Ukrajini? Da li ce uci u novo prvenstvo? Gdje ce igrati? Koliko je realno da im klubovi zadrze kadrove?
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Razumijem te. Ja ga ne bi ni kupio da mi ne moze. Zelim samo reci da Adidas po pitanju sirine robe nema nekih problema. Sutra da predjemo na Nike Boga pitaj jel bi mogao naci dres koji mi odgovara. Adidas je za nas s par ili par desetaka kila viska stvoren.

    A ja se svakako nadam da cu na jesen trebati M :rofl:
  • Transferi - rasprave
    Imam osjecaj da taj Mitrovic sam sebe pokusava ugurati u Dinamo :rofl:
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    da nisu preuski dresovixFire

    Uzeo sam bratu 2XL. Covjek ima 160kg, dva metra i moze mu. Naravno da izgleda k'o burence u njemu, ali izgleda u svemu, jer ima viska kila.

    Imam i ja viska, stanem u L. Kada je Adidas u pitanju, mislim da bi svatko trebao naci komad odjece koji mu pristaje. Za sve ostale proizvodjace trebam XL, al kad moj brat stane u 2XL Dinamov dres onda moram tvrditi da dresovi nisu uski.
  • UEFA Liga prvaka 2022/23
    Danas u 15h pocinje ljetno ludilo zvano kvalifikacije za europska klupska takmicenja.

    Ljudi koji ne prate ili ne navijaju za klubove koji su ucesnici, ne znaju sta propustaju :cool:


    Preliminarna runda, polufinale
    15h Inter - La Fiorita
    21.30h Víkingur - Levadia

    Finale u petak. Sve se igra na Islandu.
  • Transferi - rasprave
    Napravit cu se lud pa cu reci da je i ove sezone igrao jedan klub. Igrat ce i naredne, ali mislim da ce tribina biti rijesena.

    Salu na stranu, ali stvarno se ne mogu sjetiti nekog slicnog primjera, osim mozda onog sektora na San Siru koji je i dan danas zatvoren.
  • 1.HNL 2022./2023.
    Kaže borevković da su se poklopile njegove ambicije i ambicije kluba.og1986

    Skroman decko, sve pare salje kevi.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Koliko oni daju tj. ostavljaju za prodaju na dan tekmededa

    Ne znam za njih, ali se sjecam nekog clanka od prije mozda i deset godina. Dortmund je davao u prodaju 50% i digao na 60% kapacitet za godisnje.

    Oni su to pravdali velikim listama za cekanje, ali su isto tako rekli da je to mozda i los potez, jer je za odrzavanje velike navijacke baze potrebno da sto veci broj ljudi dodje na barem jednu utakmicu.

    Ako imas kapacitet 80.000 mjesta i ako imas 80.000 istih ljudi na stadionu, ostali ce se teze povezati s klubom, a onda imas i pogled s druge, financijske strane. Tih 80.000 ce kupiti maksimalno 80.000 dresova kad dodju na utakmicu. Ako imas 40.000 stalnih i 40.000 koji se smjenjuju, stalno imas potencijal da prodajes dresove 'novima'. Naravno, dres je samo primjer.

    Klubu se u svakom slucaju isplati, a i zdravije je imati manje godisnjih. Naravno, ne mozes ih sad ukinuti, ali neka mjera i balans postoje.
  • Ostali Sportovi
    Bez uvrede nekome, al KK Dinamo ce uspjeti nesto drugacije? Dugorocno? Koliko ljudi danas gleda FD?

    Dinamo je jedan, stanuje u Maksimirskoj 128, a svaki drugi prosjecnog navijaca Dinama i ne zanima pretjerano.

    Svi koji misle da ce KK Dinamo okrenuti ljude od Cibone samo zato jer se zove Dinamo su u zabludi. KK Dinamo moze dobiti neke ljude koji nisu pratili Cibonu, ali to ne znaci da Cibona nece imati publiku. Cibona i da se ugasi, za deset godina ce takva mrtva buditi vece interesovanje od KK Dinama. KK Dinamo eventualno moze biti uspjesniji u dobijanju novih generacija, ali i u to sumnjam.

    To sto Cibonu danas gleda 500-1000 ljudi, a 5000 dodje zbog protivnika, nogometni Dinamo gleda 1-3000 ljudi, a 20000 dodje na velike utakmice. Tih 20000 dodje ipak navijati za Dinamo, kao sto i ovih 5000 dodje navijati za Cibonu. Nije na Maksimir doslo 20000 neutralnih ili u Cibonu 5000 neutralnih, dosla je tvoja publika koju je privukao protivnik. Nit bi protiv Reala doslo 20000 na Lucko, nit bi na Zadar protiv Medvescaka doslo 5000. Cinjenica je da je tih 20000 publika Dinama i da je tih 5000 publika Cibone, ma koji razlog bio da se pojave na tribinama.
  • Hedonistički kutak
    Svidja mi se racunica. Moze onda proljece u Istanbulu :cool:
  • 1.HNL 2022./2023.
    Pavlovic i Vrancic barem na papiru zvuce kao sjajna pojacanja za Rijeku.

    Spominje se i Filipovic iz LASK-a.

    I kada ih cijela ekipa napusti, Rijeka je Rijeka i uvijek na kraju sloze respektabilan tim. Vjerujem da ni trener nece biti neka neznalica.
  • Shit of the day
    Da li je ovo prokletstvo ili Hajduk nije sposoban gurati dovoljno daleko da igra s top ekipama kojima ne prijeti raspad kroz par godina? :chin: