Ostali Sportovi Bez uvrede nekome, al KK Dinamo ce uspjeti nesto drugacije? Dugorocno? Koliko ljudi danas gleda FD?
Dinamo je jedan, stanuje u Maksimirskoj 128, a svaki drugi prosjecnog navijaca Dinama i ne zanima pretjerano.
Svi koji misle da ce KK Dinamo okrenuti ljude od Cibone samo zato jer se zove Dinamo su u zabludi. KK Dinamo moze dobiti neke ljude koji nisu pratili Cibonu, ali to ne znaci da Cibona nece imati publiku. Cibona i da se ugasi, za deset godina ce takva mrtva buditi vece interesovanje od KK Dinama. KK Dinamo eventualno moze biti uspjesniji u dobijanju novih generacija, ali i u to sumnjam.
To sto Cibonu danas gleda 500-1000 ljudi, a 5000 dodje zbog protivnika, nogometni Dinamo gleda 1-3000 ljudi, a 20000 dodje na velike utakmice. Tih 20000 dodje ipak navijati za Dinamo, kao sto i ovih 5000 dodje navijati za Cibonu. Nije na Maksimir doslo 20000 neutralnih ili u Cibonu 5000 neutralnih, dosla je tvoja publika koju je privukao protivnik. Nit bi protiv Reala doslo 20000 na Lucko, nit bi na Zadar protiv Medvescaka doslo 5000. Cinjenica je da je tih 20000 publika Dinama i da je tih 5000 publika Cibone, ma koji razlog bio da se pojave na tribinama.