Amer Gojak #8 Gojak mi je uvijek bio jedan od najdrazih igraca u Dinamu. Da se nije dogodio je*eni Lisabon danas bi 80% onih koji slave njegov odlazak promislilo koliko je ovo pametan potez. Posudba u Torino ga je unazadila i zbog njega samog mi je drago da odlazi, te se nadam da ce igrati i biti zadovoljan.
Na stranu to sto je moj bosanac i sto mi je zbog toga jos drazi, al uvijek je davao sve od sebe. Nekad jednostavno nije islo, al vecinom je pruzao jako dobre partije. Zabio je i neke bitne golove. Njegov gol Anderlechtu vani mi je po tko zna koji put ulio nadu da cemo konacno prezimiti, a onda je odigrao fenomenalnu utakmicu i zabio Trnavi u utakmicu kojom smo osigurali proljece. Meni osobno njegov najdrazi gol. Kako se samo ludovalo tu noc. Spasio nas je i bruke u Trondheimu. Po tome cu ga pamtiti, Lisabon se ionako zaboravio nakon Tottenhama.
Sretno mu bilo!