ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Robert Mudražija #20
    Koliko sam vidio po slikama, jedino je Mudri bio jučer na komemoraciji na stadionu u plavom salonu za Belina.
    Nije bilo ni kapetana ni dokapetana...
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    znači čeka se večeras urbi et orbi. sad kad ko soldo da ostavku na tvu :rofl:

    edit:
    ↪fakin
    onda ništa, fućkaš ga, ko zna kd je snimano...
  • Ronaël Pierre-Gabriel #18
    rpg - prisutan duhom!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪FazeN
    a zakaj ti nisi baniran? rekao si ak kova ne dobi otkaz, da ćeš tu napisat neke info. kaj si se stiso?

    edit:
    ↪FazeN
    Ukoliko Kova ne bude bivši večeras, spreman sam napisati cijelu istinu u svlačionici i Bobanu, pod cijenu bana zauvijek s foruma, makar i dao oružje medijima za daljnje udaranje.
    Nije Dinamo seoska prčija.

    2 days ago

    ne seri više
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Koji su razlozi da nema prijenosa članskog dana? Imamo li neko suvislo objašnjenje? — The Undertaker

    kamerman ima gripu.
  • Ronaël Pierre-Gabriel #18
    samo nek se on oporavi, gadna ozlijeda je bila u pitanju...
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    dobrodošao na forum!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    nije čudo da je dobio otkaz, sigurno je došao janpi na posao
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    može + probat uzet CR7 za kapetana.
  • Scott McKenna #26
    sad sam tek pogledao sažetke s tekme protiv celte. dragi naš McKenna kriv za 2 gola, njegov igrač zabio...
    trebao je i on na klupu protiv istre, meni ne bi započeo, ali svi dobro treniraju, ovaj, onaj, bit će bolje, nema šta... idemo se dalje sramotit.
    inače navijanje je grmilo na snimci, a igrači igraju ko da je prijateljska, bez žara, volje, sramota!

    pa ja da to čujem kako ljudi navijaju za mene, ne odustaju, pa ne bi mi na pamet palo da bi bušio/bojkotirao ili igrao preko one stvari , zbog njih bi letio po terenu makar gubili 0-8.
    igrači sramite se!
  • ZDP - Q&A emisija #10 - Celta i Istra 1961
    ↪nemapredaje
    iz te perspektive ok.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    može se postavljati pitanja za članski dan, pa ko nejde il se boji uzivo rec neka postavi pitanje upravi i predsjedniku!

    svi u cinestar!
    :lol:
  • Trener - Mario Kovačević
    znači ne ganjamo prvo mjesto nego borba za 4. ili 3. mjesto s ovim magom na klupi...

    koliko je sterilan i inertan, može bit trener na miroševcu, svi šute, nikom ne treba niš reć, niko nikog ne dira...
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Tko to financira? — The Undertaker

    Urbani Šokci
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪shameless86
    niš čudno i ja bi se zakačio sa cvilarom, ponaša se ko da mu je ovo 1. profi klub u nogometu, van iz dinama takvi i slični
Home » NKDZ86
More Comments

NKDZ86

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo