ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Shop & Web Shop
    ↪Bosskovitz
    pa kakve veze ima dinamo i američki nogomet, za kog je to napravljeno?
  • Shop & Web Shop
    ↪badjibadara
    mislio sam da je neka zaje...., ja sam šokeran, ovo je užas. Kome je to palo na pamet...
  • UEL - 5. kolo - Lille vs. Dinamo Zagreb - 27.11.2025. - 18.45h - Stade Pierre Mauroy (Decathlon A.)
    sretan put svim forumašima koji idu, ostavite grlo na stadionu, dinamo!
  • Grad Zagreb
    senfu se priviđaju ustaše, ima noćne more od njih, ne znam od kud mu ta trauma...uz to podržava javno partizanski događaj sa crvenom zvijezdom, ljudi furaju jugoslavenske zastave u 2025. u glavnom gradu napaćene Hrvatske.

    za razliku od njega, drugoj strani se priviđa samo lijepa i ponosna Hrvatska i nigdje nisam vidio kod njih ustašku zastavu, obilježja, slavljenje ustaških događaja javno i sl.

    budite realni, čovjek nije čist, ko ni ljudi oko njega.

    ...domoljublje prozvali fašizam, tako brane njihov komunizam, prozirna demagogija...
  • Zona Dinamo Predictor || Lille - Dinamo (5.kolo UEFA Europa liga 25/26)
    Lille- Dinamo 1:1, Beljo
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    dance, kog drugog
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪rokikaciga
    čovjek ko da igra na školskom haha, strašno kakav lik
  • Ulaznice - aktualno
    ne znam di još treba isprintana karta, u čazmatransu?
  • Shop & Web Shop
    stavi ju tu da vidimo uživo
  • Da se ne zaboravi - Best of the best by Forumaši
    @Masto :Mozel neko ako ima dres poslat sliku kako izgleda uživo
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/793560
  • Stadion Maksimir
    gotovo. napokon dočekali da krene i evo žalbe i ode sve u vjetar, o sudbino kleta...
  • Transferi - rasprave
    Ako ćeš gledat striktno golove, vjerujem da ga nećemo nać. — Fan

    a kaj da drugo gledam kod napadača? novi napadač će imat doprinos ko nevidljivi ljubičić? kao samo znalci vide kaj on radi po terenu, ovo ono, daj nemoj me ...
  • Transferi - rasprave
    baš glupo za Mudrog da nije dobio ni priliku da bar pokaže jel valja il ne, a Kule ne znam zašto bi išao, osim ako to sam ne želi ,a sumnjam u to...
    jedva čekam da nađemo drugu špicu bolju od Kuleta, ajde da to vidim.
  • Ivan Nevistić #33
    hvala kolegice na upozorenju, gibam dalje
  • Shop & Web Shop
    da li je istina da se može naručiti dres bez sponzora? kad idem na personalizirano, daje mogućnost za kvačiću kod kućice bez sponzora? znači može i bez favbeta?
Home » NKDZ86
More Comments

NKDZ86

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo