Grad Zagreb senfu se priviđaju ustaše, ima noćne more od njih, ne znam od kud mu ta trauma...uz to podržava javno partizanski događaj sa crvenom zvijezdom, ljudi furaju jugoslavenske zastave u 2025. u glavnom gradu napaćene Hrvatske.
za razliku od njega, drugoj strani se priviđa samo lijepa i ponosna Hrvatska i nigdje nisam vidio kod njih ustašku zastavu, obilježja, slavljenje ustaških događaja javno i sl.
budite realni, čovjek nije čist, ko ni ljudi oko njega.
...domoljublje prozvali fašizam, tako brane njihov komunizam, prozirna demagogija...