ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 17.04.2024. - 17.00, Stadion Maksimir
    Ekipa odlazi sa Zapada...
  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 17.04.2024. - 17.00, Stadion Maksimir
    ↪Eduardo

    Moje skromno mišljenje da u zadnje vrijeme dobiva, dok Taki dobije ove manje tekme (Rudeš, Gorica...) Tekmi negdje podjednako imaju što se SHNL-a tiče, mislim Taki jednu više tak nekaj. Taki ima 2-3 asista više, više kreiranih prilika i bolje ocjene, dok Špika ima mislim 3 gola više... Meni je Taki osobno bolji i draži, možda sam subjektivan preveć :grin:
    Kad se sjetim onih Špikinih zicera kojima smo mogli riješiti Hajduk i PAOK...
  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 17.04.2024. - 17.00, Stadion Maksimir
    ↪Olmic

    Slažem se da u zadnje vrijeme igra loše, vratio se na tvorničke postavke kao kad je došao tek. Nadam se da bu se dignuo u formi... Da dobiva prilika kao Hoxha ili Špika, siguran sam da bi bljesnuo, ja i dalje mislim da je do trenera sve to :wink:
  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 17.04.2024. - 17.00, Stadion Maksimir
    Ujutro obavljeno glasanje, zatim kavica pa ručak i evo sad lagano malog pod ruku i idemo na njegov prvi Sjever, ostvaruje mu se mokri san :grin:
    Nadam se prvoj:
    Neva
    Max KTC Perke
    Taki Sučić Bulat Ogi
    Bati
    Petko Brodić

    Kasnije bi volio vidjeti Kuleta, Vidovića, Špiku, Roga i Vrbu... Očekujem laganu pobjedu bez nervoze kao u zadnjoj tekmi :cool:
  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 17.04.2024. - 17.00, Stadion Maksimir
    Svatko ima neke svoje razloge zašto ide ili ne ide na tekmu... Mogu razumijeti i @NitkoBitan i @Tongo Doumbia, obje argumentacije su na mjestu. Kao otac troje male djece u dobi od 2.5, 4.5 i 6.5 godina nerijetko sam zbog obiteljskih obveza (bio) "spriječen" ići na tekmu, ali zato svaki put mali i ja izvijesimo Dinamovu zastavu na balkon i doma uz tv skačemo, veselimo se i tugujemo zbog Dinama... Ove godine sam napokon malo prodisao i krenuo s malim na tekme češće pa i neka gostovanja blizu ZG i to mi je super :cool:
    Koliko god obožavam Maksimir, uvjeti za otići na tekmu s klincima kada je loše vrijeme su pa blago rečeno loši... Bio sam prošle sezone u siječnju na Loksi s ovih dvoje većih i smrznuli smo se, nije im baš bila neka špica :sweat:
    Onda sam išao s malim u veljači na Hajduk kada je snijeg zapao, isto lagana smrzaona na betonici, mali je jedva dočekao kraj tekme, ali to je naš Maks, jbg :heart:
    Isto tako, činjenica je da dosta ekipe ide samo na bitne ili euro tekme, to i mene nekada smeta, ali s druge strane ne mogu zamjeriti ljudima, jer vole Dinamo i hoće otići na tekmu koji put. Nismo svi isti i ne mislim da netko više ili manje voli Dinamo zbog toga.
    Na kraju, sve ove godine su polako otuđivali Dinamo od nas, ali nismo dali da potone, dočekali smo Dinamovo proljeće i probudili grad.
    Prekrasno je vidjeti da opet gro ekipe ide na tekme, osjeti se neka nova energija i dolaze neke nove generacije, kojima je plava boja u krvi, a... kaj bu tek bilo kad napravimo novi stadion :strong:
    P.S. vidimo se u srijedu na tekmi :wink:
  • 1.HNL - 30.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 13.04.2024. - 19.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪Juznjak

    Nema mora, a nema ni ugovora :rofl:
  • 1.HNL - 30.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 13.04.2024. - 19.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Amen! Ajmo sada mirno privesti tekmu kraju
  • 1.HNL - 30.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 13.04.2024. - 19.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Ja si svakim put velim da se neću živcirati više zbog Jakira, ali uzalud :lol:
    Frajer jednostavno ne zna i morati ćemo ga istrpiti do kraja sezone, kaj je tu je!
    Nadam se da se radi već na transferu novog trenera, mislim da bi nam to bilo najjače pojačanje sljedeće sezone
  • 1.HNL - 30.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 13.04.2024. - 19.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪mali M

    Baš to... Baklje da, ali ne u terenu, a vatromet totalno nepotreban... Malo baca mrlju na današnje brutala navijanje i atmosferu
  • 1.HNL - 30.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 13.04.2024. - 19.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Kak smo opet neefikasni... Previše smo toga promašili, Kule pa moraš ovo žmirećki zabiti :death:
  • 1.HNL - 30.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 13.04.2024. - 19.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    ↪FrenchMontana

    Nedamo mi našeg Kuleta za takvu siću
  • 1.HNL - 30.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 13.04.2024. - 19.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Opet sinkronizacija istok-zapad, kakva fešta :love: :heart:
  • 1.HNL - 30.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 13.04.2024. - 19.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Odlična akcija i mirna završnica... Tako mi je drago zbog Kulena :ok:
  • 1.HNL - 30.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 13.04.2024. - 19.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Brutala :love: Svaku tekmu podižemo standarde!
  • 1.HNL - 30.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 13.04.2024. - 19.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Sviđa mi se sastav... Ofanzivno :cool: :strong:
    Ajmo Dinamo!
Home » Nemrem igra Dinamo
More Comments

Nemrem igra Dinamo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo