KUP - 1/2 - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 03.04.2024. - 19.00h, Poljud, Split Gledajući zadnjih 5-6 međusobnih ogleda, mislim da neće biti puno golova i da ćemo gledati sličnu utakmicu kao u subotu, dakle nikakav spektakl od igre i ponižavanje tovara.
Jedini spektakl bu još jedno školovanje tovara što se navijanja tiče...
Očekujem opet bilo kakvu pobjedu i prolazak u finale!