Shop & Web Shop Ja skupljam dresove već 20 Godina (Većinom Repka,Dinamo,Celtic,Manchester United,Karlsruhe a nađe se i ovako neka druga ekipa ak mi se sviđa kak dres izgleda) tako da se ja kad sam doma samo u Nogometnim dresovima, kad jednom stavim običnu majicu me Supruga pita dal sam uredu.
Izludio sam je u ovih 16 godina kaj smo skupa koliko sam novac na dresove potrošil :rofl: