ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Shop & Web Shop
    ↪SAS1987
    ne stari, živim pola sata od Karlsruhea :rofl:

    Ali kad pitaš ljude ovdje za Drpiću svi se prvo sjete Nives
  • Shop & Web Shop
    Ja skupljam dresove već 20 Godina (Većinom Repka,Dinamo,Celtic,Manchester United,Karlsruhe a nađe se i ovako neka druga ekipa ak mi se sviđa kak dres izgleda) tako da se ja kad sam doma samo u Nogometnim dresovima, kad jednom stavim običnu majicu me Supruga pita dal sam uredu.
    Izludio sam je u ovih 16 godina kaj smo skupa koliko sam novac na dresove potrošil :rofl:
  • Shop & Web Shop
    Mora jednostavno pasti neki Plavi Građanskog, bubreg bi dal za njega
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪Bosskovitz
    podijelio sam tvoj komentar na stranici Dinama jel je jednostavno prebrutalan da bi bio samo vezan za ovaj Forum, nadam se da mi nebuš zamjeril
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪flexXy
    dok je krtica i srijeda u ekipi nema ni uspjeha
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    https://nogometne-vijesti.hr/grom-iz-vedra-neba-procurio-veliki-sukob-koji-se-dogodio-u-reprezentaciji-tijekom-eura/?fbclid=IwAR1ZMmdUVUNNSBXA21v3pjoUE2IiG35xEZGd48kjRhh0yLoHJCDRthX7ieM
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Naručio sam i stime riješio problem moje Supruge koja nije znala kaj da mi uzme za Božić :rofl:
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Uskoro će mo imat mogućnost glasat koji dres nam je želja

    gnplm3g3nzsmiszs.jpeg
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪marcio amoroso
    istina, sve od Građanskog do danas je dio naše povijesti.

    Nadam se da će bit večina za mene krme :rofl:
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪marcio amoroso
    Dinamo Aplikacija
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Ljudi jel mene pere Paranoja il je ti mala crvena zvijezda u grbu?
    Nadam se da je to samo losa kvaliteta slike
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Evo ga, Dres iz 1990 Godine


    v55rsgg326r1k2tf.png
  • Zdravko & Zoran Mamić
    No frks, držat ću se ubuduće toga
  • Zdravko & Zoran Mamić
    Onda izbrišite Temu, može se o njemu i u Shit of the day ipak nist pametnoga tu nema
  • Zdravko & Zoran Mamić
    Poslanica iz Međugorja

    "Jednostavno, Srbija je uvijek bila pojedinačno odlična, čudesne igrače ima. Uvijek sam govorio da Srbija ima iste ili još bolje igrače, jer ste duplo veći od Hrvatske, imate veće tržište, u menadžerskom obimu ste jači od nas i ima puno više srpskih igrača po Europi. Treba vam samo jedan ozbiljan čovjek i to se pokazalo protiv Portugala. Zajedništvo, atmosfera i onda te i Bog nagradi na kraju."


    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/zelim-finale-hrvatska-srbija-mamic-hvali-na-sve-strane-pa-igrao-je-kao-jarni-u-najboljim-danima-15120545
Home » ZGBhoy
More Comments

ZGBhoy

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo