• Hrvatska nogometna reprezentacija
    Slažem se da smo odigrali loše ali ovi komentari da će nas Gana sigurno dobiti mi ne idu u glavu. Ljudi pa oni su na teški krump izvukli x protiv Paname u 90 i nekoj minuti. Trebali su izgubiti u toj utakmici. Dakle nit su oni nešto dobri nit smo mi tako loši. Garantiram da ćemo to dobitiCerealKiller

    Gana je dobila Panamu 1:0
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Zvone, zovi gospodina Siemensa, nista nije ljepse na dresu izgledalo!!!

    Kao Arsenal i O2, kao Liverpool i Carlsberg, kao Inter i Pirelli
    Paggini

    Ajax i ABN.AMRO
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Dokle god se ne može kupit dres koji nije nagrđen imenom kladionice na njemu ja ga sigurno ne mislim kupovat jer mi je neugodno bit hodajuća reklama za kladionicu.
  • Grad Zagreb
    Brezovica - Draškovićeva 13 km i 21 min kaže Google.Kumerle

    Možda nedjeljom u 1 popodne. Radnim danom u 8 ujutro, izvan ljeta, teško.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    pa možemo mi kao Kairat biti zadnji s 1 bodom, to je neozibljno igranje, ali ja bi radije proljeće u Europa ligi, u kojem bi svima bili konkurentni i sigurni četvrtfinalisti, a tko zna, možda i finalisti u Frankfurtu
    Ozbiljno igranje, obzirom na naše mogućnosti, su 18-24 mjesto, za koje mi definitvno još nismo kalibar, a mislim da nam je kolektivna želja proljeće u Europi na novom stadionu
    Gradina

    Znači misliš da još nismo kalibar za 18-24 mjesto u LP ali jesmo sigurno u top 8 u EL, a tko zna, možda i top 2.

    Top 8 EL prošle sezone: Celta, Freiburg, Betis, Braga, Nottingham Forest, Porto, Aston Villa, Bologna.

    Ili sezonu prije: Bodø, Lazio, Tottenham, Eintracht, Rangers, Bilbao, Lyon, Manchester United.

    Ako doista jesmo kalibar za top 8 u EL onda mislim da imamo šta za reć i u LP.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Kad smo igrali protiv Makabija, za njih je zabio Sayed Abu Farkhi, izraelski Arapin, Peretzov suigrač.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Hidratacijska pauza na 20 stupnjevaNitkoBitan

    Trenutno je u Dallasu gdje se igra 31 stupanj. (Uređ: Je li klimatiziran stadion??)

    Neki dan u San Franciscu je bilo 18 stupnjeva za vrijeme utakmice.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Razumijem šta želite reći, ali mislim da ne razmišljate o tome koliko je Hull realno loša ekipa za PL standarde. Njihove napredne brojke u Championshipu su bile grozne, jedna od "najsretnijih" ekipa u ligi. I da, Jakir ima taj neki X faktor, ali ako kola krenu nizbrdo na početku, bez problema ih mogu zamisliti kao jednu od najgorih ekipa u povijesti Prema.hardek

    Ni neki poraz 9:2 ili slično, tamo negdje u rujnu, protiv City-ja ili Arsenala, nije u sferi nemogućega.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Od EURA 24' uključujući i EURO 24', Hrvatska igra i sustav su žrtve igrača Luke Modrića. S razlogom je u zadnjoj sezoni u Realu bio limitiran na 20, max 25 minuta po utakmici, ovdje će igrat svaku do iznemoglosti, svih 90 minuta, nažalost problem je što to trener Luka Modrić ne vidi i ne pada mu napamet mjenjat.Navijač Dinama

    U zadnjoj sezoni u Realu odigrao je 2985 minuta u 63 utakmice. To je 47 minuta po utakmici.

    Sezonu poslije u Milanu, odigrao je 2864 minute u 37 utakmica. To je 77 minuta po utakmici.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Promijeniti lozinku iz predostrožnosti je pametno.FazeN

    Lozinku od čega?
  • Stadion Maksimir
    Tribina Maksimir
    Tribina Ravnice
    Tribina Borongaj
    Tribina Svetice
  • Sergi Domínguez #36
    Hoćemo Sergiiijaaaaa još jedne sezoneeeeeMlađi referent

    Domí Domí Domí Do mín guez, hej