• UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Slažem se da treba biti optimist, pogotovo u ovakvim utakmicama gdje više nemaš šta za izgubiti, ali osim što ove sezone stvarno izgledamo loše u europskim utakmicama (nakon malmoa odigrali smo 6 europskih utakmica i imamo 1 pobjedu i 5 poraza uz gol razliku 6:16) u Belgiji smo bez Belje, Bennacera i Hoxhe.
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Naravno da zelim i uvijek vjerujem da je sve moguce jer ne igramo protiv Reala ili Bayerna, igramo protiv Genka. Ali ako ce nam napadacki trojac ciniti topic, varela, bakrar bit ce pakleno tesko
  • Sven Šunta #41
    Zato sto je netko objavio netocnu informaciju praveci se da je tocna. Jbga navukao sam se, ali zaista mi to nije imalo smisla, na kraju se ispostavilo eto da je netko plasirao neistine
  • ZonaDinamo podcast - općenito
    Ne, gledam realno sto je najbolje za nas klub. Znamo i sami kako izgleda kad kova komunicira i dolazak u neki podcast definitivno bi dodatno srusio njegovu reputaciju, a samim tim bi nastetio i ugledu kluba.

    Neki ovdje ne shvaćaju da ugled i interesi Dinama moraju biti iznad svake persone.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ja baš mislim da bi bilo puno bolje i pristojnije da recimo real ili barcu ugostimo na novom vrhunskom stadion makar kapacitet bio duplo manje od ruševine naše
  • Sven Šunta #41
    sjećaš li se preklani zadnje 2 utakmice sezone koga je jakir sve stavljao da igra za prvu momčad? živković, vrbančić, majić, jakirović, pavić, koščević, miljak, sušak.

    upravo radi takvih situcija bi definitivno izbjegao klauzulu gdje je JEDNA MINUTA dovoljno za 3 godine ugovora. ako je dobar junior onda mu daj klauzulu da mora ući barem 5, 10 utakmica za prvi sastav da dobije novi ugovor.

    ali ovo da jedna minuta je dovoljna mi je stvarno previše podložno manipulacijama i mogućnost nanošenja štete klubu.
  • 1.HNL 2025./2026.
    pošto mi šutimo i ne bunimo se, prema novinarima Boban kaže da ne vidi da se ikog previše zakida ili da je netko privilegiran ne vidim zašto nam ne bi i dalje nastavili hračkati u lice
  • 1.HNL 2025./2026.
    znači taman 2 utakmice kazne, sve po propisima.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    koga staviti na lijevo krilo? hoxha očito ne može otkad je u postu, varela nikad nije ni mogao igrati seniorski nogomet. jedino koga u kadru imamo da može još odigrati lijevo krilo je vidović
  • Sven Šunta #41
    Uz sve ostalo što su ti drugi već objasnili, stvarno je već dosta ljudi pričalo o tom davanju ugovora klincima. Čim dobiju ugovor i neku lovicu, uđu u svojevrsnu zonu komfora, interesi i fokus im se polako miču s nogometa i na neke druge stvari. Tako da nije loše na taj način motivirati igrača da se bori za ugovor.rioda

    da to se slažem da je neki motiviraniji uvjet. ono ako nastupi ne znam 200 minuta ili 10 nastupa.
    ali kakva je motivacija ako te trener uvede na 1 minutu? iskreno stvarno nije velika.
  • Sven Šunta #41
    ja ne znam jel ti ne razumiješ o čemu ja pišem ili šta?

    evo pokušat ću dati primjer pa možda shvatiš.


    zašto Dinamo nije ponudio junioru ugovor na 3 godine s godišnjom plaćom od 100 000 eura?
    nego je klub ponudio junioru klauzulu koja kaže da ako nastupi 1 minutu da će dobiti ugovor na 3 godine s godišnjom plaćom od 100 000 eura?
  • Sven Šunta #41
    aha znači vaša logika je da neće pristati odma da dobije takav ugovor za stolom, nego će pristati na klauzulu ako nastupi jednu minutu da dobije iste te novce? hahahahah
  • Sven Šunta #41
    Ako imaš klauzulu i aktiviraš ju, mali 3 godine dobiva ajmo reći 100 000 godišnje jer u pregovorima bi tražio, nezz, 500 000.Paggini

    ajde kad već dociraš, objasni mi kako je korisnije klubu da potpiše ugovor s igračem da ako nastupi 1 minutu dobije 3 godine novog ugovor, od toga da jednostavno odma potpiše s igračem ugovor na 3 godine i samim time pokazuje da apsolutno vjeruje u njega?
    ako ne vjeruje onda se stavlja neka veća i normalnija klauzula, tipa 5 ili 10 utakmica određena minutaža, a ne 1 minuta 3 godine ugovor.
    ako mu vjeruješ daj mu odma sam 3 godine ugovora. ako mu ne vjeruješ stavi klauzulu uz uvjet normalne minutaže ili nastupa, a ne ovakve stvari.
  • Sven Šunta #41
    Kako ne bi imao koristi? Ako mali u juniorima pokazuje značajan rast, a ugovor mu ističe, aktivirat ćeš klauzulu jer njegovom.igrom u juniorima i reprezentaciji riskiraš da ga ugrabi neki Leipzig, Inter i slič iPaggini

    ajde mi objasni kakve koristi ima Dinamo da ulaskom nekog igrača u 88. minuti automatski mu da novi ugovor na 3 godine?
    ako ga Dinamo želi i struka u klubu smatra da je dobar, zašto ga nisu pozvali u ured i dali mu sami ugovor na 3 godine?