ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    ↪grba
    isto kao mi, u petak je zdrijeb
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    U prvim redovima ocekujemo najvece ludake koji ce raditi ogroman pritisak na svaki aut, korner i faul
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Bodo je Lani igrao polufinale europske lige tako da ovo nije one man show
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    ↪Crusades
    sorry Kolumbo nisam znao za tvoja otkrica

    Ja ti kazem zasto su lani jedno govorili, ove sezone drugo. Zato sto su ove sezone rezultati suprotni od onih lani, nije tesko za shvatiti
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    ↪Crusades
    zato sto smo lani vecinu vremena u prvenstvu bili izvan prvog mjesta, a dobro smo igrali u Europi. Ove sezone smo cijelo vrijeme prvi u prvenstvu, a lose igramo u Europi. I ljudi onda drugačije gledaju stvari
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Ne tako davno

    Screenshot-2026-02-24-22-31-31-452-com-android-chrome-edit.jpg
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    ↪Dzoni
    Bodø/Glimt operates with a relatively small wage budget compared to top European sides, estimated around €6m–€8.1m per year

    GNK Dinamo Zagreb's total salary expenditure for 2024 was approximately €38.2 million
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ?auto=webp&fit=bounds&format=pjgp&height=1920&optimize=high&width=1920
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Slažem se da treba biti optimist, pogotovo u ovakvim utakmicama gdje više nemaš šta za izgubiti, ali osim što ove sezone stvarno izgledamo loše u europskim utakmicama (nakon malmoa odigrali smo 6 europskih utakmica i imamo 1 pobjedu i 5 poraza uz gol razliku 6:16) u Belgiji smo bez Belje, Bennacera i Hoxhe.
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Naravno da zelim i uvijek vjerujem da je sve moguce jer ne igramo protiv Reala ili Bayerna, igramo protiv Genka. Ali ako ce nam napadacki trojac ciniti topic, varela, bakrar bit ce pakleno tesko
  • Sven Šunta #41
    Zato sto je netko objavio netocnu informaciju praveci se da je tocna. Jbga navukao sam se, ali zaista mi to nije imalo smisla, na kraju se ispostavilo eto da je netko plasirao neistine
  • Suđenje i suci
    Rijeka se oglasila

    https://www.24sata.hr/sport/direktor-rijeke-o-sudenju-volio-bih-da-kriterij-bude-isti-za-sve-1110092?24sata_ref=frontpage-home
  • ZonaDinamo podcast - općenito
    Ne, gledam realno sto je najbolje za nas klub. Znamo i sami kako izgleda kad kova komunicira i dolazak u neki podcast definitivno bi dodatno srusio njegovu reputaciju, a samim tim bi nastetio i ugledu kluba.

    Neki ovdje ne shvaćaju da ugled i interesi Dinama moraju biti iznad svake persone.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ja baš mislim da bi bilo puno bolje i pristojnije da recimo real ili barcu ugostimo na novom vrhunskom stadion makar kapacitet bio duplo manje od ruševine naše
  • Sven Šunta #41
    sjećaš li se preklani zadnje 2 utakmice sezone koga je jakir sve stavljao da igra za prvu momčad? živković, vrbančić, majić, jakirović, pavić, koščević, miljak, sušak.

    upravo radi takvih situcija bi definitivno izbjegao klauzulu gdje je JEDNA MINUTA dovoljno za 3 godine ugovora. ako je dobar junior onda mu daj klauzulu da mora ući barem 5, 10 utakmica za prvi sastav da dobije novi ugovor.

    ali ovo da jedna minuta je dovoljna mi je stvarno previše podložno manipulacijama i mogućnost nanošenja štete klubu.
Home » fakin
More Comments

fakin

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo