Sven Šunta #41 općenito su mi idiotski ugovori, odnosno klauzule, gdje netko s jednom minutom nastupa dobiva novi ugovor. tu doslovno može biti raznih igrica i dogovora između igrača i trenera. ne razumijem kakve klub ima koristi da 1 minutom nastupa nekog igrača automatski mu produlji ugovor. ili mu produlji ugovor svojom voljom ako želiš ili ne, a ne ovo.