ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Ako je i bilo nejasnoća oko sastava - Bjelica ih je otklonio nakon utakmice, po meni je plan bio dobar, ali frajer ti zašilji golčinu i možeš se slikati. Stojke, Kač i Baturina su pokazali da mogu napraviti ozbiljan nered. Ljudi dragi, igrali smo bez Petkovića, Mišića, Sučića - to su nam, uz Batija, 3 najbolja igrača i toliko bitni za naš stil igre da je to neprocjenjivo. Ja sam sretan nakon tekme jučer jer su dečki pokazali da se može na njih računati, ozbiljno računati...i uz par kupovina možemo imati baš snažnu i respektabilnu momčad. Tovare ćemo izbiti, ozbiljno mislim da ćemo ih baš iskasapiti
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Maxova dijagonala
    baš to, nismo se osramotili, dapače, bez najboljih igrača, a dobili smo neke dečke
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪DiddyGuela
    humor ti je na razini procjene igraca
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪dinon7
    jesam da, budi navijač i budi realan, a ne kenjati nakon sto decki daju sve, a i trener. Imao je plan, jbg, frajer strese golcinu. Ali ovaj Dinamo ima itekako što za reći
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪DiddyGuela
    kužim ja da vas par pacijenata niste realni i samo izgmižete kad dobijemo gol. Ovo danas uopće nije loše
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Jeste dočekali? Majke to kojih likova ovdje ima, to je katastrofa, samo čekaju da gubimo i kreće nauka. Pa igramo bez 3 od 4 najbolja igrača, uopce nije bilo lose, a uostalom, još nije gotovo.
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Šteta..hajd samo izdržati da ne bude potop
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪GaijiZG
    Torrente će Livaju resetirati
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Meni ovaj Dinamo danas djeluje tako da vjerujem u preokret
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Boysica
    deru nas kao peder erotiku
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪GaijiZG
    u teoriji
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Orc123
    ti imas ozbiljan fetiš na strance
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Infinity
    mislim da je plan da ovi decki izdrze 45-60 min,a kad se Borussia otvori jos vise onda da uđe Kule i napada prostor. Za sada gubimo napadača, ali stvarno imamo posjed barem malo kad otvaramo, vidi se smisao
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Markelo
    ja bih rekao da je to plan, izdrzati, potrošiti se max i onda da se Kač i još netko izmijene sa Pjacom i Kuletom
  • UCL - 5. kolo - Dinamo Zagreb vs. B. Dortmund - 27.11.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    I da izgube 5-0 nije sramota kad ovako izgaraju
Home » Jos-Optimus
More Comments

Jos-Optimus

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo