• Ulaznice - aktualno


    Pa jednostavno je - ne navijaju za Dinamo.

    Zagrepčani =/= Dinamo, dok Splićani = Hajduk, jebiga.

    Jer meni nije navijanje ako u komentare na Fejsu ostavljaš plava srca i ajmo naši, boli me kurac za to. To nisu navijači ergo - Zagreb nema navijače, jebiga.
  • Ulaznice - aktualno


    Tako je, ali ovih 4-5k koji dolaze svaku mi je upravo zbog toga jako drago.

    A i da ne pričam da tih 4-5k grme jače nego 30k kokičara na poljudu.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Dobro je, strah me bilo da nije koji mjesec više.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo


    Da, bljuvao sam i ja žuć sinoć, ali sad kad sam hladniji - slažem se potpuno s tobom. Jedina karika koja opetovano ne funkcionira su Perić i Šutalo, jedina tekma s njima dvojicom bez gola je bila Belupo doma, ali i to je visilo par puta.

    Bernauer mi se svidio što je igrao, brži je, vižljastiji od Šutala, što mislim da paše Periću koji je tromiji, volio bih vidjeti njih dvojicu malo više kako igraju, a bome i Sosu.
  • Trener - Sergej Jakirović


    A pričam općenito o razmišljanjima i na forumu i po komentarima okolo naokolo.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Ljudi božji, pričate o mijenjanju trenera kojeg smo zazivali godinama i koji je svugdje ostavio trag nakon OSAM UTAKMICA. Ovo me žešće podsjeća na tovarnet nakon prvog kihanja sezone. Rugali smo te klaune jer mijenjaju pet trenera godišnje, a mi bi isto napravili s najboljim trenerom kojeg Hrvatska ima.

    Jel ima boljeg? Nitko ovdje nije dao alternativu, samo da ga se mora MAKNUTI. Neka nas vodi ovu sezonu, odradi zimski prijelazni rok i pripreme pa će se onda podvući crta, ali mijenjanje trenera SADA bi nas tek bacilo u krizu i kaos.
  • 1.HNL - 10. kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 01.10.2023. - 18.00h, Poljud
    Ekipa pobjedi i krene kmečat o sucima, pa jel imaju obraza imalo?
  • Trener - Sergej Jakirović
    Bišćan je bio sukreator ove ekipe - prijelazni rok ide i dijelom njemu na dušu. S Biscanom smo ispustili vodstvo na Maksimiru od tovara, ispusili od AEKa doma nakon vodstava, ispusili tamo NAKON DUPLOG VODSTVA. Drag je meni Bišćan kao dinamovac i borac za promjene, ali zazivati njega je još gore od traženja otkaza Jakiru.
  • 1.HNL - 10. kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 01.10.2023. - 18.00h, Poljud


    Živimo od Petka, Mišića (što je svaka ekipa.skužila i igra flastera na njemu) i Ristovskog. Uskoro ćemo vjerojatno na tu listu dodati i Vidovićev trenutak magije.
  • 1.HNL - 10. kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 01.10.2023. - 18.00h, Poljud


    Tanka je granica između gospode i bezmudih pičkica. Biti gospodin je ugostiti njihove navijace na njhovoj tribini bez bacanja kamenja na autobuse, ali dopuštati da njihovi auslenderi sjede po kafićima i slave usred Zagreba je baš pišanje po purgerima.
  • 1.HNL - 10. kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 01.10.2023. - 18.00h, Poljud
    Kad se podvuce sve skupa, ovo mi se cini kao luzerska ekipa.

    Hajduk na Maksimiru, AEK obje tekme, Sparta vani, ova utakmica.... Bas luzerski. Volim svakog tko nosi sveti dres, ali nije zavrsila ni polusezona a mi smo imali vec 5 tragedija koje nismo smjeli izgubiti, ali smo izgubili. Vruca je glava, ljut sam ko dzukela ali strah me da ovo pokazuje karakter ekipe.

    Ali naše je bodriti ih bili prvi ili zadnji - svi na Maksimir protiv Istre.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Tražiti otkaz trenera nakon izgubljene jedne tekme je tovarski mentalitet.
    Nismo isti.

    Nema ristovskog, nema spikica, nema petkovica, ima nakupinu poluigraca bez muda.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo


    Iskreno, volio bih vidjeti keltski u duginim bojama, bila bi dobra zajebancija
  • Transferi - rasprave


    Kad im ne daju suci da budu prvaci!!! FA PEDERI!!!!!!! SHEIKH MANSOUR LOPOVE!!!!!!!!
  • 1.HNL 2023./2024.

    Aha, ok hvala. Strah me bilo da ona umobolnica ne uništi malog u iduće dvije godine.