ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 1.kolo - Dinamo Zagreb - Hajd.u.k - 21.07.2023. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    A kojih ludih gljiva ste se najeli da zazivate stopere kao zamjene.
  • Transferi - rasprave
    Dosao Ukrajinac kad je vidio rezervni dres
  • Transferi - rasprave
    Now we're talking..

    Ilitiga, to te ja pitam
  • Transferi - rasprave
    Doveli su nekog brazilca koji vrijedi 1.0m

    Ne znam u kakvoj su situaciji, lp usprkos
  • Transferi - rasprave
    Ok slozio bih se, ali mi trenutno nemamo nikakvo rjesenje.. Ljubo mi je super igrac, ima i moj najdrazi broj na dresu, ali nije bek..
  • Transferi - rasprave
    Lutajuci bespucima TM primjetih ne 1, nego 2 lijeva beka u vidi cuda francuskoj ligi (koju nabodno pratimo) bez ugovora. Samo cekaku da ih netko ubere..

    Alternativno, Borni Barisicu istjece ugovor za god dana, mozda bi Rangers htio koji miljuncek za njega.
  • Transferi - rasprave
    Bez skolovanog LB ne mkze biti ok
  • Transferi - rasprave
    Sucic u Dinamu ims bolje suigrace pa izgleda bolje.
    Al od decka ne treba ocekivati nista vise od 15-20 minuta da osvjezimo Misica.
  • Transferi - rasprave
    Imam feeling da ce Bulat metnut jedan projektil, ili superbitni u kvalama ili u grupi (LP)..
    Decko barem sutira, a iako zadad ne prolazi blok, jednostavno MORA jedna sjesti
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Vidis Baturinu u plavom i onda Bulata u ovom drugom
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Kakav je ovo necitljiv natpis na rezervnom?
  • Transferi - rasprave
    Ja bi od Miska jedino trazio da me nazove i da mi mogucnost da matchiram ponudu. Nikakvi popusti i slicno.
    Ako sad dode po Marina, cijena je 2 m + 20%
  • Transferi - rasprave
    Pa Vipotnik, Bakrar, Satriano, Frigan...

    4 igraca koje smo htjeli ili navodno htjeli, realizirano je 0.
    Ok npr za Vipotnikom ne zalim nimalo, nisam ni u Bakraru vidio nesto.. Ali ako jos dodamo Belju, kako ne vidite trend??
  • Transferi - rasprave
    ↪Rex Ramae
    naravno da ne, ali trend je zabrinjavajuci..
  • Transferi - rasprave
    ↪Kaktus Car
    U trenutnoj formaciji Bruni 60 min, Friganu 30+.
    U 3-4-2-1 Petko i Baturina iza Frigana

    Ako smo prupustii Frigana, Petko se zainati, Satriano nas je odbio, mogli bismo stvarno zavrsiti sa golubom na grani
Home » Dinaminjo
More Comments

Dinaminjo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo