ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ljut sam i ja i razočaran kao malo puta u životu al jedete govna svi skupa previše. Pogotovo prema Zoni i ljudima sa Zone koji vode ovo.
  • 1.HNL - 17. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 14.12.2024. - 15.00h, Kranjčevićeva, Zagreb
    Može onaj majstor sa zone molit sto očenaša od nas je i Bog digao ruke.
  • Transferi - rasprave
    ↪Calello5

    Beyat je i meni zapeo za oko. Vrhunski igrač.
  • Transferi - rasprave
    Koja šprdancija PSK za Kolašinca koji je jedan od najboljih igrača trenutno u Atalanti koja je po igri u top 5 ekipa u Europi.. Mora da nam se "osvećuju" za FavBet pa na ovaj način malo šprdaju..
  • 1.HNL 2024./2025.
    Kovačeviću šmekeru jedan.
  • Transferi - rasprave
    Osobno na poziciji centralnog napadača kao pojačanje bi volio vidjet Matiju Frigana.
    Ulazi u sve kategorije koje Neno želi.. a vjerujem i većine navijača..
  • Transferi - rasprave
    ↪San Lorenzo

    Bakrar ima 23 godine. Želiš reći da je star?
    Da li je pravo pojačanje je već za podrobniju analizu..
  • Transferi - rasprave
    ↪dinon7

    Bakrar nije krilo.
  • Transferi - rasprave
    Vrlo vjerojatno je Čivić želja Bjelice. Lijevi bek ,već bio na oku u Dinamu pogotovo kod Bjelice u prvom mandatu. Ističe mu ugovor na ljeto. Imam osjećaj da je to prvo zimsko pojačanje..
  • Transferi - rasprave
    Tko prati Premier ligu BiH? Kakav je ovaj Nardin koji se spominje u medijima?
  • Transferi - rasprave
    Dajte mi 20 Hrvata 3 Bosanca i Theophila i osvojit ću čitavu Europu. Nenad Napoleon Bjelica.
  • UCL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs. Celtic - 10.12.2024. - 18.45h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Infinity

    Lijepi realan i sažet komentar. Ali ne samo ove utakmice nego i cijele situacije u Dinamu trenutno.
  • Martin Baturina #10
    ↪Ali

    Kao što nogometaši nikad neće voljet klub kao navijači. (regularno)
  • Martin Baturina #10
    ↪Jaro

    Ima milijune karijeru i uspješan život i uvrijedi se na tri lika koji mu se nekaj deru sa zapadne tribine. Razumijem da ga je to povrijedilo ali zadrži to u sebi i nek ti to bude gorivo za dalje. Ovako ispada jako ne zreo i egoističan. I on i tih dva tri lika nisu iznad Dinama.
  • Martin Baturina #10
    Ne razumijem kaj mu sad to treba. U glavu mi dolazi samo jedno. Želi isforsirat transfer..
    Kakve je jedan Petko uvrede stoječki preživio u ovih svojih 6 godina u Dinamu nije za pisat. A čovjek je Dinamu dao svojim doprinosom jedne od najvećih uspjeha kluba. Pa i repki.
Home » Noel
More Comments

Noel

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo