ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪din

    Niko ga nije napao. Apsolutno je u pravu. Ali radit od njega nekakvog kapetana i mesiju zbog ove izjave nema smisla.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Mali Baturina je karijerist. I to je normalno. Igra prvo za sebe pa za klub. Ljut je jer zna da i njemu pada cijena u ovakvom Dinamu. Tek onda poslje mu je možda stalo do Dinama. Ovo nije kapetanska izjava nego ljuta izjava igrača kojem karijera stagnira.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Martin Baturina nakon utakmice:
    Sramota je da si jedan klub poput Dinama može dozvoliti da mu kiša uništi sve nogometno. Puno toga mogu reći, najbolje da šutim. Atmosfera u svlačionici? Blago rečeno,nikakva!
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪Sibirski plavac

    Neće. Da i osvojimo naslov na kraju ova sezona će bit apsolutno sramotna. Toliko poraza toliko primljenih golova toliko loših transfera toliko promjena trenera toliko kriminalan sportski direktor toliko kriminalan novi teren. Jedini na zadatku ove godine smo mi svi na tribinama. Sjever i zapad skupa.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪Derby

    Po usranom terenu? Ko je donio odluku o tom terenu koji se postavljao u 8mj. Igrači,Marić tko?
    Nitko ne zaziva nove izbore nego očito ljudi koji trenutno vode klub su zakazali ovu sezonu. I ljudi to komentiraju ovdje. Najveći sam branitelj Dinamovog proljeća bio i bit ću ali prebacivat sve na igrače je smiješno.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Bosskovitz

    Kaj su i igrači krivi za "novi" travnjak koji je za cirkus? Ljudima ovdje govoriš da odjebu?
    Strašno.
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Osijek - 26.02.2025. - 19.45 h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Kaj smo dobili u ovoj sezoni. Konferencijsku ligu, Dinamovu reviju i plavu noć u Donjem Obilincu.
    Laku noć.
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Osijek - 26.02.2025. - 19.45 h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Mmae Marić i Bjelica su krivi za ovakav smiješan "novi" travnjak.

    Kako god ovo je sezona najvećih sramota na svim poljima. Hvala Bjelici jer nam je bar malo osvjetlio obraz u Ligi Prvaka.
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Osijek - 26.02.2025. - 19.45 h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Evo još jednom opet Tuia opet isto..
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Osijek - 26.02.2025. - 19.45 h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Neznam zašto se ekipa Dinama nije povukla sa terena nakon ovog starta na Pjaci i ne dosuđenog crvenog kartona čak ni faula. Ovo je nešto bolesno. Sudac je bio na par metara.
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Osijek - 26.02.2025. - 19.45 h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Sramota. Isti uvjeti za oboje. Ovi stvaraju prilike,Nevistić mora spašavat. Nemam komentara više.
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Osijek - 26.02.2025. - 19.45 h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Sramota za teren. Još jedan od velikih minusa za ovu sezonu. Postavljao se na početku ove sezonu novi i ovo je rezultat..
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪Crusades

    Konačno da je netko to napisao.
  • Hrvatski nogometni kup 2024./25.
    Uremović na hemeroide opal.
  • Hrvatski nogometni kup 2024./25.
    Prije sat vremena hajdukov puk: Kolarić je naš najpošteniji sudac.
    17:46 hajdukov puk: cigane cigane!
Home » Noel
More Comments

Noel

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo