• DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Ovo su prvi dresovi koje je birala nova uprava pa sam bio velikih očekivanja. Pogotovo domaći plavi dres. Rezervni je odličan. Cijelu godinu sam jedva čekao da se maknemo tih pruga sa prvog dresa. I onda opet.. baš sam razočaran prvim dresom. Nadam se da će ostat ipak u dobrom sjećanju zbog odlične sezone u njima.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice

    Ma zafrkancija.. uzmi kaj ti odgovara i do čeg buš mogel doć..
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Gostujući top, prvi razočaranje. Opet te crte i pruge. Već drugu godinu zaredom. Kaj su tak zapeli za to neznam..
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice

    Imaš paket ulaznica za Europu 170 eura. 40 eura po tekmi. + gratis 18 utakmica HNLa i par utakmica kupa. Neki je navodno kako saznajemo i doznajemo zovu i godišnja ulaznica..
  • Transferi - rasprave

    Čevapi u novom dresu :fire: @Doktor Kunić kaj veliš?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ko vama ljudi moji trese kavez, točno Boban treba dopeljat nekakvog perverznjaka iz druge francuske da se dobijete malo..
  • Transferi - rasprave
    @Omake može statistika za ovog Mijića iz Austrije?
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice

    Ako ti je cijena u redu onda sam nekaj krivo povezao/pročitao. Ali da se osvrnem na tvoj prijedlog oko izlaženja u susret "najranjivijima" kako ih zoveš. Oni svi imaju dobre popuste na godišnje kao djeca i umirovljenici. Ima tu i ekipe koja možda i ne treba taj popust ali eto skrpat će se u skupinu popusta kao mlađi od 18 ili umirovljenik kad smo već kod toga..
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice

    Nisi odgovorio na pitanje kolege kako ti je prošle godine bila odlična cijena za godišnje a ove godine nije? Zanima me odgovor ,moguće da si u pravu,možda ima nekaj kaj nisam primijetio...
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    90 do 95 % ljudi koji uzimaju godišnju su spremni na cijenu kakva god da bila jer im je odlazak na utakmicu financijski prioritet. Nekome je prioritet novi mobitel, auto, nekakav aparat u stanu, nekome su dvije šteke pljuga na mjesec, nekome 5 pivi na dan. 170 eura je za cijelu sezonu uredna cijena. Samo je pitanje prioriteta. Ako netko nema novaca i živi na rubu siromaštva taj neće ni razmišljat o godišnjim ulaznicama i neće raspravljat jel su skupe ili jeftine jer takvom čovjeku je ta stavka apsolutno ne bitna u životu.
  • Shop & Web Shop
    Purger kolekcija top ovo danas je jako loša kolekcija "indijanci". Al dobro svaki proizvod ima svojeg kupca..
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Jel ovo prvi put da godišnja ulaznica ne vrijedi kod prolaska dalje u Europi?

    Da li to znači da u slučaju prolaska dalje godišnjaci imaju pravo prvootkupa za domaće utakmice?

    I zadnje najbitnije pitanje finale u Instabulu također imaju pravo godišnjaci na prvootkup?
  • Transferi - rasprave

    To je malo preosjetljiva tema, dalo bi se o tome pričat.. Nije svaki igrač isti nema iste uvjete puno je tu raznih sitnica koje mogu utjecat na ishod.. Recimo Sučić možda se nikad nebi izborio u Dinamu da Biščana nije sila natjerala da povuče nekog od otpisanih igrača (Sučića) na pripreme. Nekad nije dovoljan dobar rad nekad treba malo i sreće..
  • Shop & Web Shop
    Svaka čast na novoj kolekciji. Lijepo sa dušom i autentično.