• Transferi - rasprave
    Playoff je u zadnjem tjednu kolovoza, prvenstvo počinje za više od mjesec dana tako da je sve je pod kontrolom i mjesta za neku histeriju nema po meni..
    Ono što mi se nikako ne sviđa:

    1. Pozivanje na neku petu kolonu čim se krenulo s nekim kritikama. Bile one opravdane ili ne. Mislim da je broj mamićevaca na ovom forumu (iako sam član godinu i pol, pratim ga 5 godina) bio zanemariv i dok je ovaj drmao klubom, a kamoli sad kad je u Tijuani već neko vrijeme. Ne znam tko bi bio peta kolona i kad će se stat s tim prozivanjem za petu kolonu čim će se upućivat kritika Zajecu i prije svega Mariću, jer ih tih kritika će bit kako rok odmiče vjerojatno još i više. Na kraju krajeva, cijela ova borba je bila oko "višestranačja", pravo na različitost mišljenja i lakše sudjelovanje u odlukama kluba.
    2. Ovaj dio informacija koji se pojavio u javnosti mi se ne sviđa, ukoliko je točan (to će pokazati kraj roka). Pokazuje se neka neodlučnost i ovo sve s Bulatom ispod cijene. Velim ako je istina, a opet ostaje i taj dio kaj je Deda rekao, da pričekamo širu sliku slaganja rostera. Ovako parcijalno (ako je istina još jednom) taj odlazak Bulata pod tim uvjetima mi je tragikomedija. Pogotovo u bankrotirani klub koji vodi mrzitelj Dinama.
  • Transferi - rasprave

    Slazem se,

    Ali klub je tu ga demantira da su neistine odnosno da ako je taj transfer dio veceg plana kao sto se nada Deda, da to pokaze i na trzistu..
  • Transferi - rasprave
    Nekog reda mora bit..
  • Transferi - rasprave

    Mozda imate razlicite definicije "besplatnog" :rofl:
    Ako preuzmu njegovu placu, meni je to i dalje besplatno.

    Posudba s naknadom je meni ovo sto mi s Kanekom i Ogiwarom imamo. 400k odmah, preuzimanje ugovora i opcija otkupa..
  • Transferi - rasprave

    Tim gore, jos ce ispast da im placu budemo placali mi kao jamac platac maltene..

    Sto vise informacija tu netko objavi, to se deal cini vise sulud..
  • Hrvatska nogometna reprezentacija

    Ovo je optimističan plan..
    Ja očekujem Modrića i Broza u 11, a Vidu na klupi kao potporu. Perišića vidim u rotaciji.

    I ne vidim nas na SPu 2026..
  • Transferi - rasprave

    Meni nije sporno da Jakir ne racuna na njega i da mu ne treba jer mu nece bit starter, a ovom je dosta rotacije.
    Ali posudba dzabe i onda neka mogucnost otkupa od 3 mil od kluba koji je blokiran, to je besmisleno..
    Nitko ne brani Jakiru da mu Bulat ne treba, ali nacin rjesavanja i ta posudba su suspektni.
    Eto, necu vise o ovom..
  • Transferi - rasprave

    Bulat je 12. ili 13.igrač. rotacije s nepune 23 godine i 87 nastupa u 3 sezone uz jednu tezu i jednu osrednju ozljedu..
  • Transferi - rasprave

    Ako je onaj stari udbaški IO morao imat sjednicu radi prodaje Ljubičića, trebao bi i ovaj radi Bulata. Možda se formalno nisu stekli uvjeti jer posao nije preko 3 mil EUR, ali tim gore. Bez detaljnog objašnjenja, klub je na prvu oštećen debelo..
  • Transferi - rasprave

    I da nije bilo službene ponude od 5 to ne opravdava poklanjanje igrača u Belgiju kod ex jogurt trenera u klub pred stečajem. Apsolutno nikakve logike u toj posudbi nema za nas, a nema ni za Bulata.
    Neko je gadno neš sjebao..
    Bulat, Jakir ili Marić. Ako je Bulat, onda ovo "izlaženje u susret" još manje ima smisla..
  • Transferi - rasprave

    Znamo da sve poslove preko 3m mora odobriti IO, ali što kad igrača od barem 3,5 mil EUR dajemo maltene džabe? Šta nije i to posao za IO da intervenira ili najmanje propita što se događa i koji je interes Dinama u ovom transferu.
    Ja ovdje kao laički analitična osoba ne vidim baš nikakav klupski interes da igrača za kojeg se odbilo 5 mil daje na posudbu za neke simbolične naknade. To je po meni štetan posao za klub pa onda i za nas članove/pretplatnike..
    Ako je puklo između trenera i igrača, zašto se igraču izlazi ususret ako je igrač kriv. Ako je trener kriv, tko je treneru rekao koji je klupski interes s igračem od 5mil EUR i da ga ne može šikanirati kako je zamislio..
    Da li je IO obaviješten o ovome i da li će netko intervenirati zbog "propuštene dobiti"?

    Nameće se jako puno pitanja bez ikakvih odgovora, ali ako su cifre u javnosti točne, IO mora naći način da intervenira. U situaciji gdje se s Petkom ciganimo za 100-150k povećanja ugovora, dajemo nekog debelo ispod cijene za par mil EUR.
  • Izbori u Hrvatskoj (politika)
    Zoks dobiva u prvom krugu, lagano..
  • Transferi - rasprave
    Ja se nadam da taj posao s Bulatom mora odobrit IO i da neće dopustiti da ugovoramo taj po nas štetan posao gdje igrača od 22-23 godina koji po TMu vrijedi 3,5 i za kojeg smo odbijali ponude od 5 nedavno, dajemo u bescijenje bivšem treneru jogurta koji je davao odvratne izjave o nama u izjavama poslije i za vrijeme utakmice.

    Ali na stranu jazavac Leko, to je štetan posao ako je istina sve. Pričekajmo službeno, ali ne sluti na dobro..
  • Transferi - rasprave
    Ne znam jeste nerealni vi koji mislite da će jedan mladi igrač (istina talent) s nepunih 21 godinu nakon puknuća križnih biti ključan igrač Dinama u LP ili ja koji mislim da tog istina (top) talenta treba postepeno uvodit i omogućit mu vraćanje karijere u neki ritam s 21 godinom tek..

    Ako ćemo ganjati ozbiljan europski rezultat, njemu će biti jako teško do minutaže u prvih 6 mj.

    Nadajmo se najboljem..